Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
APRILIA RSV 1000 MILE RST 1000 FUTURA EVT 1000 CAPONORD PEGASO 650 VALVE OIL SEAL semerinzi za ventili AP0230510

APRILIA RSV 1000 MILE RST 1000 FUTURA EVT 1000 CAPONORD PEGASO 650 VALVE OIL SEAL semerinzi za ventili AP0230510
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку...

Цена:По договор

2000
Велес
 

Објавен на: 06.02.2015
Filter vozduh KAWASAKI Z 1000 2010 KLZ 1000 Versys 2012 Z 1000SX ABS 1000 2011 Air filter

Filter vozduh KAWASAKI Z 1000 2010 KLZ 1000 Versys 2012 Z 1000SX ABS 1000 2011 Air filter KAWASAKI KLZ 1000 Versys 1000 (12-), Z 1000 1000 (10-12), Z 1000SX 1000 (11-12), Z 1000SX ABS 1000 (11-)
И...

Цена:1.800 ден.

2010
Велес
 

Објавен на: 06.02.2015
Нов ауспух PIAGGIO TYPHOON SKIPPER HEXAGON 125/150 2T GILERA RUNNER APRILIA SR125

Нов ауспух PIAGGIO TYPHOON SKIPPER HEXAGON 125/150 2T GILERA RUNNER APRILIA SR125
како на сликите
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од ...

Цена:1.800 ден.

1998
Велес
 

Објавен на: 06.02.2015
Лагери за радилица YAMAHA YZ450F YAMAHA WR450 HOT RODS K022 crankshaft bearings

Лагери за радилица YAMAHA YZ450F YAMAHA WR450 HOT RODS K022 crankshaft bearings
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: ...

Цена:По договор

2004
Велес
 

Објавен на: 05.02.2015
Akumulator YT14B-BS YAMAHA FZ1 FZS Fazer 1000 XVS1100A Drag Star BT Bulldog FJR1300 XV1900 battery

Акумулатор батерија без одржување, модел: YT14B-BS (AGM new technology)
Должина: 152mm Ширина: 70mm Висина: 145mm
GK made in Taiwan
Направен за следниве модели: BT Bulldog 1100 02-06 YAMAHA F...

Цена:3.500 ден.

2003
Велес
 

Објавен на: 05.02.2015
Frizerski LAVOR

Prodavam frizerski LAVOR ,koristen 2 god. vo odlicna sostojba

Цена:10.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 05.02.2015
Странична ногара HONDA DIO AF34 AF35 штендер potpiralka stranicna

Странична ногара HONDA DIO AF34 AF35 штендер potpiralka stranicna
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.m...

Цена:950 ден.

1994
Велес
 

Објавен на: 05.02.2015
150/70 ZR18 M/C 70V TL CONTINENTAL ConiGO TRIUMPH YAMAHA FZR1000 GENESIS Гума задна

Гума задна 150/70 ZR18 M/C 70V TL CONTINENTAL ConiGO TRIUMPH YAMAHA FZR1000 GENESIS
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ стран...

Цена:По договор

1987
Велес
 

Објавен на: 04.02.2015
Lanec RK GB525KRX Gold SEALED RX-RING SPORTBIKE CHAINS HONDA YAMAHA SUZUKI KAWASAKI APRILIA DUCATI KTM BMW

Lanec RK GB525KRX Gold SEALED RX-RING SPORTBIKE CHAINS HONDA YAMAHA SUZUKI KAWASAKI APRILIA DUCATI KTM BMW Made in Japan
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) и...

Цена:7.500 ден.

2010
Велес
 

Објавен на: 03.02.2015
Auspuh sportski Giannelli Reverse 31619E KYMCO 2T SUPER 9 S8 AGILITY GRAND DINK

Auspuh sportski Giannelli Reverse 31619E KYMCO 2T SUPER 9 S8 AGILITY GRAND DINK
Комплетен издув Giannelli Reverse 31619E со сите потребни елементи за монтажа. Изработен и високо квалитетен алумин...

Цена:7.700 ден.

2009
Велес
 

Објавен на: 03.02.2015
PEUGEOT SPEEDFIGHT - GIANNELLI EXTRA V2 31631P2

PEUGEOT SPEEDFIGHT комплетен издув 31634P2 Giannelli Extra V2 со сите потребни елементи за монтажа. Изработен и високо квалитетен алуминиум и титаниумска лименка за врвни перформанси и оптимизирана...

Цена:4.900 ден.

2004
Велес
 

Објавен на: 03.02.2015
BTL aparat za fizikalna terapija

Ultrazvucen i laserski aparat za fizikalna terapija od najnovata tehnologija. Aparatot raboti na touch screen ,so memorirani dijagnozi , so upatsvo za rabota za sekoja dijagnoza i slika za istata. ...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 02.02.2015
YT12A-BS GK Batterie KAWASAKI Z1000 ZX10R Ninja SUZUKI TL1000R GFS1250 GSX-R 750 1000 HAYABUSA TRIUMPH Speed Triple 1050 KYMCO Downtown

GK Made in Taiwan MF Акумулатор-батерија без одржување, модел:YT12A-BS (AGM new technology) Должина:150мм Ширина:87мм Висина:105мм Акумулаторот не е активиран фабрички, се активира пред да почне да...

Цена:По договор

2004
Велес
 

Објавен на: 28.01.2015
​DAELIM S-FIVE Exhaust TECNIGAS BASIC 0308164 Auspuh

​DAELIM S-FIVE Exhaust TECNIGAS BASIC 0308164 Auspuh
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за...

Цена:По договор

2002
Велес
 

Објавен на: 23.01.2015
IZRABOTKA I PRODAZBA NA TABURETKI

IZRABOTUVAM TABURETKI SO EKO KOZA PO VASHA ZELBA SO LOGOA I IMINJA,TABURETKITE SE IZRABOTENI OD OPLEMENETA IVERKA LESONIT SUNGER VO POVEKE FORMI I DIMENZII ZA KAFICI I BAROVI GARANCIJA ZA KVALITET ...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 19.01.2015
FORD MONDEO KARAVAN

PRODAVAM FORD MONDEO KARAVAN 1.8 DIZEL ELEKTRIKA NA STAKLA RETROVIZORI CENTRALNA BRAVA PODESIV VOLAN PROIZVEDENA 99 GOD

Цена:1.100 €

Ford Mondeo
1999
Велес
280000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 19.01.2015
Памучен-траен спортски Филтер за воздух YAMAHA YZF 1000 R1 1998-2000 GREEN Cotton Performance Air Filter OEM: 4XV144510000 GREEN No. MY0460

Памучен-траен спортски Филтер за воздух "GREEN" YAMAHA YZF 1000 R1 1998-2000 /OEM:4XV144510000-GREEN-No.:MY0460 / 40% поголем проток на воздух од оргиналиот филтер, ја зголемува силата на...

Цена:По договор

1998
Велес
 

Објавен на: 14.01.2015
Kуќа на два спрата!

Се продава куќа во Велес на два ката. Документи во ред, не е лепенка со друга куќа. Цената е 12.000 евра. Куќата има две соби на првиот кат(дневна и кујна) плус купатило. На вториот кат има две соб...

Цена:12.000 €

Велес
160 m2
5+ соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 08.01.2015
Гума 100/60-12 KENDA K433 TIRE GUMA KEEWAY FLASH 50 100 60 12

Гума 100/60-12 KENDA K433 TIRE GUMA KEEWAY FLASH 50 100 60 12
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
д...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.01.2015
120/90-18 SAVA MC23 RockRider KTM KAWASAKI SUZUKI YAMAHA HONDA

120/90-18 65R TT SAVA ROCKRIDER MC23 KTM KAWASAKI SUZUKI YAMAHA HONDA
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.c...

Цена:По договор

2001
Велес
 

Објавен на: 26.12.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка