Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Велес
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Изнајмувам стан

Итно изнајмувам стан во Велес, одлична локација, спроти официрски, погоден за деловен простор. Цена по договор.

Цена:По договор

Велес
65 m2
2 соби
1 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 20.10.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка