Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Izdavam stan

Se izdava namesten stan na bul Koco Racin br 8 , vo kulite na Gradski dzid, vednas do Gradska bolnica.
Telefon za kontakt 075 210 357 Lazar

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 02.01.2019
Стан во Аеродром за 160 евра

Се издава стан 31м2, со една спална, во стар Аеодром, на убава и мирна локација, блиску до центарот на градот, веднаш до градинката Црвенкапа. Станот е комплетно реновиран.

Цена:160 €

   

Објавен на: 21.11.2022
Издавам наместен еднособен стан Железара

Се издава наместен еднособен стан во Железара, Скопје. има дневна 2 кревета, плус кујна 1 кревет, парно, машина за перење, правосмукалка, ТВ и интернет во цената, комуналиите не се вклучени во цена...

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 26.10.2022
Apartman za kratok i podolg prestoj

Модерен апартман со гаражно место

детали:
- инвертер клима уред, андроид тв

Цена:25 €

   

Објавен на: 17.10.2022

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 12.09.2022
Апартман строг центар

Се изнајмува апартман, кој се наоѓа на ул.Димитар Влахов А2-1/9 (стара автобуска станица - строг центар), 1 минути до езеро.
Опремен со 3 кревети, комплетно опремена кујна, тоалет. Цена по договор

Цена:30 €

   

Објавен на: 23.08.2022
Изнајмувам наместена гарсоњера 33м2 во Карпош

Изнајмувам гарсоњера 33м2 на четврти спрат, со парно греење на ул. Њуделхиска бр.5 помеѓу Педагошка Академија и Веро. Цена по договор. Тел: 070 521211

Цена:1 €

   

Објавен на: 18.08.2022
Се издава стан во Аеродром

Се изнајмува стан на многу мирна локација, во близина на Капитол. Станот е соодветен за студенти или млад брачен пар.

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 22.07.2022
Се издава стан / апартман

Се изнајмува стан/апартман за еднодневен или подолг престој. 32 м2 плус тераса. Посебна спална соба, дневна, кујна и купатило. Станот се наоѓа во центар во близина на градска Библиотека. 1000 ден н...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 10.03.2022
Se iznajmuva namesten stan vo strog Centar na Bitola

Се издава наместен двособен стан во центарот на Битола со феноменален поглед. Опремен е со рерна, машина за перење, прочистувач на воздухот, фрижидер, клима, електрична термо акумулациона печка, ми...

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 25.02.2022
NUDIMO NAJBOLJE I BRZO POVOLJNE KREDITE

Za brz novac za 4 sata od 2.000 do 90.000.000 evra kontaktirajte me preko : veronicamilenkovic@gmail.comVIBER : +381655817121

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 08.02.2022
Издавам нов, целосно опремен стан во Аеродром

Стан од 38м2 со целосно опремено купатило со машина за перење, ходник, целосно опремена кујна со фрижидер и шпорет, просторија за дневен престој- целосно уредена, балкон, спална соба со два единечн...

Цена:200 €

   

Објавен на: 24.01.2022
Се издава Гарсоњера во Козле

Се издава Гарсоњера во Козле. Гарсоњерата се наоѓа на спрат од куќа, влезот е посебен и има тераса. Погодна е за една особа и за подолг временски период. Контакт до 19 часот 078 618-450

Цена:8.500 ден.

   

Објавен на: 24.01.2022
Се издава Гарсоњера

Се издава Гарсоњера 24 м2 на прв кат од куќа со посебен влез. Гарсоњерата се наоѓа во Козле, греењето е на струја. Контакт до 19 часот. Тел 075 519-327

Цена:8.500 ден.

   

Објавен на: 26.12.2021
POVOLNO IZDAVAM DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA

Izdavam dvosoben namestan stan vo kisela voda megju spomenikot konj i sampionce vednas do skoloto. Stanot ima dnevna soba, kujna, ostava, spalna, kupatilo i gostisnko wc, a nema terasa i e na prizemje

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 22.12.2021
Se iznajmuva stan vo Kozle.

Se iznajmuva stan karsi Vero i Alumina, 40m2 so posebna spalna,na 1vi kat,so gratsko parno, namesten,informacii na mob.078685844 sekoj den od 10.00casot do 20.00casot.

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 14.12.2021
Се издава стан во Кисела Вода

Се изнајмува наместен стан во Кисела Вода , кај Рампа. Површина 46.7 м2 со една спална соба. Месечна кирија 180 ЕУ. Информации на телефон 070365252

Цена:180 €

   

Објавен на: 28.11.2021
IZDAVAM STAN VO K VODA

Izdavam dvosoben namestan stan vo kisela voda megju spomenikot konj i sampionce vednas do skoloto. Stanot ima dnevna soba, kujna, ostava, spalna, kupatilo i gostisnko wc, a nema terasa i e na prize...

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 26.11.2021
Izdavam stan

Stanot e na treti sprat nasproti zeleznicka ima parno grenje i se solidno namesten

Цена:280 €

   

Објавен на: 23.11.2021
Се изнајмува стан во Центар

Станот е на одлична локација-Центар
наместен, реновиран на 2кат

Цена:250 €

   

Објавен на: 04.11.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка