Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се издава стан во К. Вода

Станот е наместен. Се наоѓа на главната улица после општината спроти Тинекс. На 1 спрат има 2 соби, мала кујна и купатило.

Цена:160 €

   

Објавен на: 25.08.2020
SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1, POZADI KATASTER, CELOSNO RENOVIRAN, SO NOV MEBEL

Se izdava stan 50 kvadrati, vo Taftalidze 1, pozadi Kataster, na sama Partizanska, vednas kaj avtobuskata stanica. Stanot e na 5ti kat so lift. Ima posebna dnevna, spalna, kujna, toalet, ostava i t...

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 25.08.2020
Se iznajmuva stan od 40 m2 vo Vlae, del od kuca so poseben vlez

Изнајмувам стан од 40 м2, дел од куќа со посебен влез.
Станот е целосно опремен со мебел, машина за перење, клима, интернет,кујна...
Цена 180 евра плус трошоци за струја, вода и интернет.
Поволн...

Цена:180 €

   

Објавен на: 23.08.2020
izdavam stan vo aerodrom kaj kapitol

gradba2017,parno,kabelska, internet,so zasebna soba klima, ,dobra lokacija,na sama avtobuska ,do rudarski institut,visoko prizemje,
tel 078383195

Цена:230 €

   

Објавен на: 13.08.2020
Izdavam prazen stan - garsonjera vo Skopje kaj Zeleznicka

Издавам празен, ненаместен стан во Мичурин, Скопје во близина на Железничката станица. Станот има 34м2,се наоѓа на 5кат, со парно, клима и лифт. Светол стан со одличен распоред.

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 12.08.2020
ИЗДАВАМ СТАН ВО КАРПОШ 4

Издавам комплетно наместен стан, штотуку реновиран, во уредна состојба.
Греењето е на струја,а има дополнително и клима уред. Има 2 спални соби и дневен престој.
Се наоѓа во Карпош 4 на 200м од...

Цена:250 €

   

Објавен на: 03.08.2020
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ


СЕ ИЗДАВА НЕНАМЕСТЕН СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ВО БЛИЗИНА НА ЦРКВАТА НА МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ЗГРАДА СО ТРИ СПРАТА.
СТАНОТ Е СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, ДНЕВНА СОБА СО ТРПЕЗАРИЈ...

Цена:130 €

   

Објавен на: 03.07.2020
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Во Тафталиџе, спроти гимназијата „ Ѓорѓи Димитров “ се издава празен стан,
46 м2, со 2 простории, тераса, уреден тоалет, кујна со неколку елементи и едно паркинг место под зградата.

Цена:200 €

   

Објавен на: 05.06.2020
Stan vo Avtokomanda

Itno se izdava stan vo Avtokomanda

Цена:150 €

   

Објавен на: 29.05.2020
Издавам спрат од куќа на Стара Рампа

Се издава спрат од куќа на Стара Рампа, Кисела Вода, на 10 минути од центарот на градот.Станот е нов, луксузно опремен. Има 2 спални, бања, огромна дневна соба, трпезаија и кујна.Се наоѓа на тивна ...

Цена:350 ден.

   

Објавен на: 26.05.2020
Se izdava namesten stan vo Hrom

Stanot e celosno namesten so nov mebel i bela tehnika. Ne e koristen dosega. Se naogja na odlicna lokacija vo naselbata Hrom blizu do marketi, posta, banki, uciliste i gradinka...

Za cena moze d...

Цена:1 €

   

Објавен на: 07.05.2020
UK'S LOST LOVE SPELL CASTER,PAY AFTER RESULTS +27839620753

LOST LOVE SPELLS HEALER, LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS, INTERNATIONAL LOST LOVER HEALERS, MAGIC RING, LOVE SPELLS TO BRING BACK A LOVER, REVENGE OF THE RAVEN CURSE, BREAK UP SPELLS,...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 07.05.2020
Интернет кредит од 18 години.

Долгорочните заеми и мрежните мини-заеми се брзи и сигурни заеми од 18 до 30.000 евра.

Заеми од 18 години. од 1.000 до 15.200 евра.
Брзи заеми од 15.200 до 300.000 евра.

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.05.2020
Ozbiljni i brzi krediti za 48 sati

Trebate li financiranje? Imate li projekt koji biste poduzeli? Želite li kupiti kuću ili automobil? Na raspolaganju vam stavljam ponudu zajma u rasponu od 2000 do 5.000.000 eura sa stopom od 2% god...

Цена:85.000 ден.

   

Објавен на: 29.04.2020
Кисела Вода на Чешма издавам наместен дел од куќа со посебен влез

Кисела Вода, на Чешма Издавам стан, посебен дел од куќа со посебен влез, дворче, наместен, соба, купатило, кујна, многу блиску до Центарот на градот, а во мирно маало, мали режиски трошоци, за подо...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 23.04.2020
Pomozite svima koji trebaju

Na raspolaganju sam da vam pomognem. Ako imate bilo kakav problem, kontaktirajte me E-mail: ginarinehart911@gmail.com
Whatsapp: +33752966289
Viber : +33752966289

Цена:50.000 €

   

Објавен на: 17.04.2020
Издавам стан во Центар,Скопје

Се издава стан од 50м2 во Центар за една или две вработени особи (по можност женски) или за млад брачен пар без децa со македонска националност.


Контакт

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.03.2020
Се издава стан во Дебар Маало

Издавам стан на улица Франклин Рузвелт 46а,за една до две особи(може и за две студентки),брачен пар без деца со македонска националност.Цена 250 евра.

Контакт
072/740-267

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.03.2020
Издавам стан во населба Аеродром

Станот се наоѓа во населба Аеродром. Има две спални соби, климатизиран, парно греење. Бесплатна телевизија на Т Мобил и бесплатна интернет конекција.

Цена:200 €

   

Објавен на: 10.03.2020
SE IZDAVA STAN VO GJORCE PETROV

Se izdava nenamesten stan od 82 m2,so dve spalni sobi,dnevna so trpezarija,kupatilo,gostinski toalet i dve tarasi vo izgradena zgrada vo 2012 godinaso vkupno 9 stana (prizemje i dva kata)na mirna ...

Цена:150 €

   

Објавен на: 05.03.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка