se izdava namesten stan vo komleks Skopjanka-Aerodrom

ЦЕНА: 250 €

se izdava namesten stan vo komleks Skopjanka-Aerodrom


se izdava kompletno namesten stan vo kompleks Skopjanka-Aerodrom. Stanot se naoga na treti sprat i samata zgrada poseduva dva lifta.
Stanot e so centralno parno greenje i ima spalna soba i dve detski sobi,kupatilo,toalet,ostava,edna terasa,i otvorena dnevna so trpezarija i kujna.
za poveke info. na tel. 070344020Град:
skopje
Телефон:
070344020
Објавен на:
26.05.2019

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
nikola mitrevski
Град:
skopje
Телефон:
070344020
Објавен на:
26.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка