Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО с.ДОЛНО ЛИСИЧЕ ОД 1100 м2

Продавам плац во с.Долно Лисиче , плацот е со рамна површина , излегува на пат , услови за вода , струја и слично .
Цена: По договор ,
Тел.за контакт - 075400887

Цена:По договор

Скопје
1100 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 23.05.2021
Prodazba na nivi

Se prodavat nivi vo selo cresevo od 1000m2 i 1500m2 cena po dogovor 075675526

Цена:10 €

Скопје
1500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 22.05.2021
Nivi

Se prodavaat 2 nivi edna do druga ednata e 1000m2 drugata 1500m2 pokraj pat ima struja i voda so cist imoten list

Цена:10 €

Скопје
1000215002 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 30.03.2021
Се продава плац-стара барака во населба Лисиче

Се продава плац-стара барака во населба Лисиче, плац 370 м2 бруто површина и површина за градење 123 м2 на убава локација на улица Црноризец Храбар,позади бензиската Макпетрол

Цена:78.000 €

Скопје
370 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 28.10.2020
Niva Plac

se prodava niva na izlezot od bogorodica na samiot pat gevg-bogdanci okolu veke pocnato so izgradbi i placevi za kamioni cena po viduvanje i dogovor

Цена:333.333 €

Гевгелија
3000 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 26.03.2020
Plac vo Dolno Sonje 2175m2, moze i zamena za stan

Ако сакате да избегате од градскиот смог а сепак да сте на 10 мин од центарот на Скопје, да изградите куќа во здрава
и чиста средина по сеуште достапни цени - плац во Долно Соње како идеално решен...

Цена:28 €

Скопје
2175 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 24.02.2020
Продавам плац во Пинтија

Продавам плац во Пинтија 790 м2 под манастирот Свети Еремија со имотен лист. Во склоп на плацот има и викендица од 46 м2 со имотен лист. Плацот е поврзан со вода, струја, канализација (платени се с...

Цена:По договор

Скопје
790 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 22.09.2019
PLAC OHRID VAROS 125m2 so gradezna markica ITNO

ИТНО!
Се продава атрактивен плац во стариот дел на Охрид - Варош.
Градежен плац за вила со апартмани, семејна викендица или куќа во стогиот центар на Охрид.
Плац 125м2 површина со градезна марки...

Цена:78.000 €

Охрид
125 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 03.09.2019
Prodavam PLAC / NIVA - s.Petrovec

Se prodava plac/niva od 2000 m2 vo s.Petrovec so izlez na pat.

Цена:По договор

Скопје
2000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 03.06.2019
Se prodava niva od 4500 m2 vo Jurumleri

Nivata se naoga na odlichna lokacija , na regionalniot pat Skopje - Veles. Zemjishteto e vo gradezen reon i poseduva uredna dokumentacija.

Цена:По договор

Скопје
4500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 29.03.2019
1.3ha na glavnata soobrakajnica vo Kichevo

Na najatraktivna lokacija vo centarot na Kichevo se prodava zemja so pridruzni objekti. Povrsinata na parcelata e 13256m2. Imotot pripagja na AD Tajmiste i e so sredena dokumentacija

Info na 070346378

Цена:По договор

Кичево
13253 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 25.03.2019
prodazba

prodazba na bekaton plocki i montaza na site vidovi bekaton plocki zza povise info br 070434170

Цена:По договор

Скопје
100 m2
Излез на пат

Објавен на: 18.01.2019
оранжерии/стакленици

функционални стакленици 13,000 м2 во кои може веднаш да се организира производство, сопствена бушотина зав вода, електрична енергија, систем за греење, систем за исхрана и наводнување, дополнителни...

Цена:10 €

Гевгелија
13000 m2
Излез на пат
Струја
Вода

Објавен на: 30.07.2021
Plac vo Dolno Sonje

Se prodava ubav plac vo Dolno Sonje so povrsina od 2000m2,na mirna lokacija na 300m od centarot na seloto.placot e ramen,do pat,idealen za kuka ili vikendica

Цена:23 €

Скопје
2000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 07.06.2021
Се продава парцела од 245 во градежна зона / Shitet parcelë

Се продава парцела од 245 во градежна зона со можност за купување и на додатни 75 квадрати од општината за дооформување на парцелата. Парцелата се наоѓа во Товарник (Три Куќи) општина Гази Баба, сп...

Цена:22.000 €

Скопје
246 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 19.04.2021
PLAC VO GORNO NEREZI

SE PRODAVA PLAC NA NAJUBAVATA POLOZBA VO GORNO NEREZI.(SPROTI POLSKA REZIDENCIJA)SO CISTA DOKUMENTACIJA VO GRADEZEN REON.PREKRASNO MESTO ZA ZIVEENJE NA SAMIOT PAT I POGLED KON GRADOT.

Цена:80 €

Скопје
1484 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 22.02.2021
Продажба на плац во Петровец

Се продаваат три плаца од по 690м2 во Петровец, во близина на главниот пат.

Цена:18.000 €

Скопје
690 m2
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 20.02.2021
Niva vo Trpejca

Na glaven pat so voda i struja. Viber.

Цена:40 €

Охрид
3400 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 05.02.2021
Prodazba na plac

Se prodava plac od 845 m2 vo KO Indzikovo KP br 541/1

Цена:50 €

Скопје
845 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 02.02.2021
Plac vo volkovo lepenec

Prodavam plac vo volkovo lepenec 635m2

Цена:20.000 ден.

635 m2
 

Објавен на: 20.01.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка