Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
plac bel kamen radisani

se prodava plac na bel kamen radisni cena po dogovor

Цена:По договор

Скопје
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 05.02.2018
Se prodava

Se prodava plac od 272m2 160m od Sitimol, pozadi riben Restoran Sidro.

Цена:По договор

Скопје
272 m2
Чиста документација

Објавен на: 29.01.2018
Niva(livada)

Itno se prodava na samiot pat Bitola Zabeni pogodna za izgradba na objekt tel 070919217

Цена:По договор

Битола
4000 m2
Излез на пат

Објавен на: 26.01.2018
Plac vo Kumanovo

Prodavam plac vo Kumanovo(Banevo Trlo), placot e 522M2, urbaniziran so asfaltiran pat ,struja, struja voda , kanal i cista dokumentacija.

Цена:43 €

Куманово
522 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 23.01.2018
Niva

Se prodava niva vo selo dolno sedlarce so povrsina od 4992 m2 nivata e do put a sluzi i za gradenje

Цена:20 ден.

  Чиста документација
Струја
Вода

Објавен на: 20.01.2018
Prodavam plac vo Ilinden

Prodavam plac vo industriska zona Trnica Vo Ilinden od 1520 m2 pokraj avtopatot Skopje-Kumanovo nasproti Deni od stranata na Rodjer Pijano

Цена:100 ден.

Скопје
1520 m2
Излез на пат

Објавен на: 20.01.2018
Niva od 2260m2 vo naselba Radisani

Prodavam niva od 2260m2 vo naselba Radisani ( patot za nakaj s.Pobozje). Moze da se prikluci i voda i struja. Za poveke informacii i dogovor za cenata javete se na
070/705-642 Koce

Цена:1 ден.

Скопје
2260 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 13.01.2018
ITNO SPROTI INDUSTRISKATA ZONA SACEVO

ITNO I POVOLNO SE PRODAVA ZEMJODELSKA PARCELA NA DOBRA LOKACIJA ODALECENA OD STRUMICA OKOLU 5 KILOMETRI A OD GLAVNIOT PAT OKOLU 15 METRI... SPROTI SEPARACIJATA ... INF.NA TEL.SAMO..071850189

Цена:6 €

Струмица
3628 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 10.01.2018
ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ЦЕНТАР

ПРОДАВАМ ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ЦЕНТАР, ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ НА ТЕЛЕФОНСКИТЕ БРОЕВИ 078 290 798 И 071 266 737.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.01.2018
Se prodava

Se prodava plac vo selo Rastak , Skopje od 1400 m ,pod seloto na asvalten pat kon butel zaobikolnica , Struja i Voda ima do samiot plac , placot e od gornata strana na patot i zagraden e vo okol...

Цена:9.000 €

Скопје
1400 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 17.12.2017
Se prodava plac/niva vo Volkovo 1600m2

Се продава плац во Волково 1600м2
Плацот се наоѓа лево од железничката станица.
Делив е 2 половини. Договор за цена по видување.
Тел за контакт:

Цена:19 ден.

Скопје
1600 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 12.12.2017
Продавам плац во Волково

Се продава плац во Волково (место Пржина после градежен склад Дандар).
Површина 303 м2 и пристапен пат 57м2.

Цена:35 €

Скопје
30357 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 05.12.2017
Se prodava plac

Se prodava plac od 1200m2 vo Katlanovo kaj stariot pat karsi benzinskata pumpa na Makpetrol.

Цена:10.000 €

Скопје
1200 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 03.12.2017
Se prodava niva

Se prodava niva vo atarot na selo dobri dol vo blizina na markova reka so kvadratura od 2000 metra poveke informacii na 077965439

Цена:15 €

Скопје
2000 m2
Излез на пат
Струја

Објавен на: 20.11.2017
Се продава

Продавам плац со борова шума во Крива Паланка,плаот е во градежен реон и може да се парцелизира,Итно

Цена:По договор

Крива Паланка
25942 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 15.11.2017
prodavam

se prodava plac od 2750 m2 vo Industriska zona Gradsko Baldovci Strumica. Placot se naoga vednas do Fabrika za mebel Studio 2 i ima dozvola za gradenje na del od zemjisteto

Цена:14 €

Струмица
2750 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 10.11.2017
ПРЕБЕГ - Продавам Градежен Плац

4.000 М2 - СОПСТВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ, БЛИЗУ НИКОПЕТРОЛ, 55 Evra/m2

Цена:55 €

Штип
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 03.10.2017
Се продава плац во индустриска зона

Плац во индустриска зона од 2.500 m2 на самиот автопат Куманово-Крива Паланка спроти Термалифт.
Има уредно извадени документи од GUP(главен урбанистички план) површина за градба 70% од површина на...

Цена:По договор

Куманово
2500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 29.09.2017
Se prodava plac vo jurumleri

Se prodava plac vo jurumleri 1236m2

Цена:По договор

Скопје
1236 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 13.09.2017
plac vo Volkovo

plac 540 m 2 so cisti dokumenti kaj spik tel 075 368 477

Цена:28 €

Скопје
546 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 06.09.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка