Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Shitet pllaci se bashku me shtëpinë afër Kalasë

Shitet pllaci se bashku me shtëpinë afër Kalasë, në rrugë kryesore (rr. Samoilova), vetëm 5 minuta në këmbë nga Çarshia e Vjetër e Shku...

Цена:По договор

Скопје
253 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 23.02.2017
Се продава градежно земјиште (со куќа) на КАЛЕ

Се продава градежно земјиште со куќа на Кале, на главната улица (ул. Самоилова), на само 5 минути пеш до Стара чаршија и 15 минути пеш до плоштад. Вкупната површина изнесува 253 м2, од кои старата ...

Цена:По договор

Скопје
253 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 23.02.2017
PRODAVAM PLAC POSLE MARKOV MANASTIR

PLACOT E SPROTI LOZJETO NA SKOVIN A DESNO OD PORANESNATA FARMA BELIMBEGOVO 400 M2 SO SPALIR LOZJE OGRADENO

Цена:3.200 €

Скопје
400 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 07.02.2017
Плац Визбегово

Се продава плац топ локација 1500 м2 веднаш до фабриката на Свислион. Плацот се наоѓа на Качанички пат на мн погодна локација.
Цената е по договор. Лице за контакт 071323739 Трајче

Цена:По договор

Скопје
1500 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 28.01.2017
Se prodava zemjiste

Se prodava zemjiste vo industriska zona ilinden so povrsina od 4110 m2 so kompletna dokumentacija zemjisteto se naogja vo blizina na fabrikata Krater

Цена:50 €

Скопје
4110 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 21.01.2017
Prodavam plac vo s. Dobri Dol, opstina Sopiste, Skopje

Prodavam plac o s.Dobri Dol, opstina Sopiste, Skopje, 700m2 so struja, voda, pat, odlicna lokacija, ramno zemjiste. Cena 15 evra m2.

Цена:15 €

Скопје
700 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 01.12.2016
Plac-Ljubanista-Ohrid

600m2, moze i zamena za stan vo Ohri za polovina. Granici so kam ljubanista, irgaliste, pat i nivi gledeano prema selo Ljubanista.,do nego pominuva strija za igralisteto i voda.

Цена:852 €

Охрид
6002 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 20.11.2016
Продавам плац

Се продава плац од 1000м2, 2х500м2 и 3х300м2 во Стопански Двор покрај асфалтен пат со приклуцок за вода и струја.

контакт
075/204505 Лазо

Цена:37.000 €

Скопје
1000 m2
Излез на пат

Објавен на: 18.11.2016
Се продава плац

Се продава плац во Островска со чист имотен лист погоден за индивидуално домување.На плацот има струја,вода,канализација.Само озбилни понуди

Цена:1 €

Скопје
500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 04.11.2016
Se podava lozje vo Pobozje

Se prodava lozje na odlicna lokacija so pristap do pat. Lozjeto se naoga vo mestoto Gluvanica, patot pomegu Radisani i Pobozje, vo blizina na grobistata vo Radisani. Cena 11evra za kvadrat so mozno...

Цена:11 €

Скопје
4000 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 02.11.2016
Плац во Пинтија

Итно се продава плац во пинтија, 4300 м2, може да се дели и на помали парцели. Плацот е во близина на основното училиште, до истиот има добар пристапен пат, вода, струја.
За купување на парцела од...

Цена:По договор

Скопје
4300 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 02.11.2016
Se prodava atraktiven plac vo Bardovci na industriska zona

Se prodava plac od 6500m2 vo atarot na s.Bardovci.Placot se naoga vo industriska zona pozadi benziskata na makpetrol kaj Kacanicki pat.Do samiot plac ima asfaltiran pat.

Цена:60 €

Скопје
6500 m2
Излез на пат
Струја
Вода

Објавен на: 01.11.2016
Prodazba na placevi

Prodazba na placevi

Цена:По договор

Скопје
400 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 26.10.2016
Продавам плац

Продавам ограден плац со струја,водовод до асвалтна улица со градски превоз 1060 м2
околу 500 метра од бесцаринската зона Бунарџик.

Цена:20 €

Скопје
1060 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 30.09.2016
Se prodava plac vo vizbegovo

se prodava plac vo vizbegovo pozadi podravka 4000m2 struja i voda placot se naoga vo industriska zona ivan 078421185

Цена:По договор

Скопје
40002 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 22.09.2016
Kupuvam niva vo selo kozhle, kozle, кожле!

Kupuvam niva vo selo kozhle, kozle, кожле! 075486688

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.09.2016
Продавам градежно земјисте - Скопје

Се продава градежно земјиште во близина на клучката на заобиколницата (кај Шуто Оризари) со површина од 7000м2. Плацот има довод на струја и е идеален за бензиска пумпа.Цената е 25 евра за м2.Конта...

Цена:25 €

Скопје
7000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 06.09.2016
Prodavam placevi

Prodavam niva od 2200 m2 so dimenzii 82x28m koja moze da se podeli vo cetiri placa a moze i kako celina,ima vodovod, struja. Se naoga vo s.Rzanicino

Цена:15 €

Скопје
2200 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 31.07.2016
Kuckovo plac povolno!!!!

prodavam plac od 3360 m2 vo Kuckovo pozadi skoloto povolno...070 865 999-Igor!!!

Цена:По договор

Скопје
3360 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 29.07.2016
Gradezen plac Nova Bitola

Se prodava gradezna parcela 500m2,na ul
Trajce Stefanovskibr39 .plateni se site davacki.pustena vida do mesto.ima imoten list.plateni komunali za gradba na dva sprata plus vizbi se e podmireno sam...

Цена:80 €

Битола
5002 m2
Чиста документација
Вода
Маркица за градба

Објавен на: 26.07.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка