Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продажба на куќа и земјиште во с. Радишани

Продавам куќа и земјиште со површина од 2.600 m2. Може да се подели на 5 парцели. Има пат, вода и струја. Цена по договор

Цена:По договор

Скопје
2600 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 30.08.2017
Se prodava plac i karabina vo Pintija so site dokumenti

se prodava plac od 290 m2, so imoten list, gradezno zemjiste, na koj e izgradena karabina od 77m2.
Karabinata e od cvrta gradba, ima novi pvc prozori i nova sigurnosna vrata. Krovot e od celicna ...

Цена:36.000 €

Скопје
291 m2
Излез на пат
Чиста документација
Вода

Објавен на: 29.08.2017
ITNO PRODAVAM PLAC HIPODROM

ITNO PRODAVAM PLAC HIPODROM SO ODOBRENIE ZA GRADBA VEDNAS ,PLATENI KOMUNALII 300M2 GRADBA ,PLUS POVRSINA 200M2 DVOR .CENA 25.000 evra KONTAKT TEL 078312161 077867823

Цена:25.000 €

Скопје
500 m2
Чиста документација

Објавен на: 24.08.2017
Plac so kuka Stopanski dvor / Volkovo

Se prodava plac vo stopanski dvor so povrsina od 617 m2 + kuka od 64 m2 so imoten list cista dokumentacija. Stuja i voda vednas do obikolnica

Цена:30.000 €

Скопје
617 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 29.07.2017
Plac vo usje

Se prodava gradezen plac vo usje A1,placot e do pat,struja,voda,vo blizina avtobuska

Цена:45 €

Скопје
440 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 27.07.2017
се продава

се продава нива во с.Конско,Гевгелија.Нивата е во близина на асфалтниот пат Гевгелија-смрдлива вода.Идеална е за викендица.
површина 1784м2,кп 244/1,КО Конско.

Цена:7.000 €

Гевгелија
1784 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 22.07.2017
Продавам лозје

Продавам лозје со површина од 2.300 м2 во Општина Сопиште, с.Горно Соње.
За подетални информации јавете се на 078/230-627

Цена:25 €

Скопје
23002 m2
Излез на пат
Струја

Објавен на: 21.06.2017
Се продава плац со чист поглед кон Охрид и Охридско Езеро

Се продава плац во с. Велестово ( над Охрид) со чист поглед кон градот Охрид и Охридско Езеро. Истиот е со вкупна површина од 1500 м2, со регулиран довод на електрична енергија и вода иканализација...

Цена:82.500 €

Охрид
1500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 11.06.2017
Se prodava plac

Se prodava plac vo Sopiste od 500m2. Placot se naogja vo urbanizirana sredina so odvod, dovod, struja i asvalt.

Цена:По договор

Скопје
500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 09.06.2017
Plac na Vodno

Se prodava plac na Vodno, vo neposredna blizina i pod Panorama. Placot ima 480m2, 2 spoeni gradezhni markici so celosna gradezhna povrshina od 170m2. Plac so golema privatnost i tivka okolina. Podo...

Цена:По договор

480 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 01.05.2017
Ekstra povolno

Prodavam plac vo Ilinden 1000m pomegu Marino i Kadino,vo blizina na asfalten pat so kompletna infrastruktura i imoten list, pogoden za razlicni nameni.

Цена:18.000 €

Скопје
1000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 27.04.2017
PRODAVAM PLAC

SE PRODAVA PLAC OD 300m2 VO VOLKOVO NA POSLEDNA AVTOBUSKA STANICA BR:22 POGODEN ZA GRADBA VEDNAS DO GLAVNATA ULICA CENATA NE E FIKSNA TEL:078 888 851 BORO

Цена:40 €

Скопје
300 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 26.04.2017
плац во Радишани

Продавам плац во Радишани, 330m2. Погоден за изградба на куќа или викендица.

Цена:25.000 €

Скопје
330 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 27.03.2017
prodavam niva

prodavam niva 2000 m2 vo Trubarevo so struja voda telefon cena po dogovor

Цена:По договор

Скопје
2000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 27.03.2017
Se prodava zemjiste pozadi magacinot Nabizi

Se prodava plac kaj Popovo blato od 546m2 pozadi magacinot Nabizi pokraj noviot pat Trebenishta-Struga pogoden za avtoservis, magacin

Цена:30 €

Струга
546 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 26.03.2017
prodavam plac vo Keramidnica

Prodavam plac vo n.Keramidnica so markica za gradba so povrsina od 280 m2 na 1.5 km od centarot na gradot.

Цена:35.000 €

Скопје
280 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 21.03.2017
Prodavam niva vo Sopiste

Prodavam plac - niva odlicna za gradba, vo selo Sopiste(mesnost Nereiste), na 6 km. od centar na Skopje, na 200 metri od glaven pat, vo miren reon, so moznost za pogled kon gradot. Placot e so povr...

Цена:1 ден.

Скопје
2000 m2
Чиста документација

Објавен на: 07.03.2017
Продавам АТРАКТИВЕН ПЛАЦ

АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ОД 700 м2 , ОДМА ДО НОВИОТ ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД НА ВЛЕЗОТ ВО ДРАЧЕВО...

Цена:1 ден.

Скопје
700 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 04.03.2017
ITNO SE PRODAVA PLAC

PLAC SO 300 m2 SE PRODAVA VO VOLKOVO.DO GLAVEN PAT,(BLIZU OBIKOLNICA)SO SPROVEDENA STRUJA,VODA I KANALIZACIJA...

Цена:По договор

Скопје
300 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 28.02.2017
Se prodava

Se prodava plac kaj Usje,vo industriska zona na Ul.Prvomajska-Kisela Voda,Skopje

Цена:По договор

Скопје
50002 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 23.02.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка