Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava plac

Se prodava plac 402m2, vo naselba Tunel pozadi vulkanizer ZIRI, so kompletna dokumentacija i markica za gradba.Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Podetalni informacii samo na Viber +389783...

Цена:30 €

Велес
402 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 03.02.2019
Benziska pumpa

se prodava lokacija za benziska pumpa so odobrena DUPD, na avtopatot SvetiNikole -Stip ,4 km pred vlezot za na Sveti Niloe so povrsina od 17000m2.

Цена:По договор

17000 m2
Излез на пат
Маркица за градба

Објавен на: 26.01.2019
Плац во Бардовци

се продава плац пред надвозникот во Бардовци. Квадратура 1768 м2. може и на парцели. повеќе инфо 071 593 334 антоанета

Цена:По договор

Скопје
1768 m2
 

Објавен на: 16.01.2019
Се продава 2000 м2 Нива/плац во Идризово


Се продава 2000 м2 нива во Идризово, во близина на затворот. Земјиштето е одржувано, е погодно за насад и е во населено место. За повеќе информации можете да се јавите. Дополнителен контакт Адв. ...

Цена:25 €

Скопје
2000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Вода

Објавен на: 12.12.2018
Нива во Штип после Леваците, на местото Калдрма!

Се продава нива во Штип, после Леваците, на местото Калдрма, со површина од 2400 м2. Цената е по договор!

Цена:4 €

Штип
2400 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 06.12.2018
Се продава плац пред Пинтија

Се продава плац пред Пинтија, со површина од 2000 м2, на оддалеченост од 6 км од центар. Плацот може да се продаде на половина или цел. Плацот има убав поглед на Скопје, и во еден дел е со куќа во ...

Цена:40 €

Скопје
2000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 06.12.2018
Се продава плац пред Пинтија на брдото, над индустриската зона!

Се продава плац пред Пинтија на брдото, над индустриската зона. Површината е 2000м2 со можност за деливост на половина. Едниот дел е со куќа во градба а другиот е земјоделско земјиште. Цената е по ...

Цена:По договор

Скопје
2000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 26.11.2018
Се продава нива во Штип после леваците во брдото!

Се продава нива во Штип после леваците во брдото!Цена по договор!

Цена:По договор

Штип
2400 m2
Чиста документација

Објавен на: 26.11.2018
Продавам парцела за градба -Скопје-Центар, Крњево2

Продавам парцела за градба на зграда во Општина Центар,ДУП Крњево2.(Може и замена). Предвидена градба 2415 м2, П+5+ПК . Блок3 Парцела 3.2

Цена:666.666 €

Скопје
2415 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 09.11.2018
NIVA VO S.PETROVEC

SE PRODAVA NIVA VO SELO PETROVEC OD 10400 M2 KAJ FUDBALSKIOT STADION.
CENA 208000 EVRA ( 20 EVRA/M2 );
IMA KUKJA 40 M2, STRUJA ,VODA , ZIVA VODA .

Цена:208.000 €

Скопје
10400 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 06.11.2018
PLAC VO TRUBAERVO 11E

se prodava plac vo trubarevo 2000m2 karsi vila Nika so cist imoten list voda i struja info 076945734

Цена:1 €

Скопје
2000 m2
Чиста документација
Струја
Вода

Објавен на: 04.10.2018
PRODAVAM PLAC

Продавам плац на Првомајска спроти главна капија на Охис, позади Еуро 07, со струја, вода, канализација и објект, 900 м2 со асвалтиран пат на 20 м од Првомајска.

Цена:150 €

Скопје
900 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 20.09.2018
Гробно место во Бутел

Продавам гробно место во православниот дел на градските гробишта Бутел парцела 715, алеја 2, гробно место 8, до асфалтиран пат пристапен од повеќе страни и платени давачки за 2018 год.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.08.2018
Se prodava plac so objekt

Se prodava plac 1275 m2 so objekt 76 m2 vo industriska zona Radovis

Цена:По договор

Радовиш
12752 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 01.08.2018
Plac vo kucevacka bara

placot e 1600 kvadrati od dve strani izlaga na pat i polovicno e asadeno 100 drvca lesnik

Цена:55.000 €

Скопје
1600 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 21.07.2018
Нива во атарот на с.Црничани, Дојран 10000 m2

Млад лозов насад на површина од 6000 m2, на 300 m струја и услови за наводнување

Цена:3 €

10000 m/2 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 06.06.2018
Prodavam plac vo Vizbegovo do Mgistralata

Prodavam plac od 5.500m2,7.700m2,5.400 do Magistralata nakaj KosovoPlaco ima bunar.,Blizu Struja.

Цена:38 €

Скопје
550077003600 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 18.05.2018
Се продава плац

Се продава атрактивен плац од 1150 м2, на главен пат-автопатот -обиколница, во близина на ресторан Империјал и станица за технички преглед на возила во Шуто Оризари-Гробишта Бутел. Плацот се наоѓа ...

Цена:По договор

Скопје
1150 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 12.05.2018
PLAC NIVA ZA VIKENDICA CAPARI

plac 1750 m2 eden km pred capari na 170 m do asvalten pat placot e pravoagolen 100x18 idealno mesto cista priroda za vikendica na 1000 metri nad visina.. 070 757 897

Цена:2.500 €

Битола
1750 m2
Чиста документација

Објавен на: 03.05.2018
plac niva

izlaga na asvaltiran pat
se naogja na 700m od avtopatot
ima kompletna dokumentacija
se naogja na kacanicki pat- brazda

Цена:30 €

Скопје
1720 m2
 

Објавен на: 03.05.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка