Niva vo Trpejca

ЦЕНА: 40 €

Niva vo Trpejca


Na glaven pat so voda i struja. Viber.Име:
Град:
Ohrid
Телефон:
075381011
Објавен на:
05.02.2021

ЦЕНА: 40 €

Карактеристики:

Град:
 Охрид
Површина:
 3400 m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Чиста документација
check Струја
check Вода

Контакт

Име:
Јован N
Град:
Ohrid
Телефон:
075381011
Објавен на:
05.02.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка