Berovo imot 11000 m2 se prodava

ЦЕНА: По договор

Berovo imot 11000 m2 se prodava


Se prodava imot od 11000 m2 vo Berovo, na 600m od Berovskoto ezero. Na placot ima vcrtano gradezni markici za vikendici i gradezna markica za hotel. Imotot e licna sopstvenost bez drugi partneri. Imotot e so imoten list. Postoi moznost da se prodavaat i poedinecni delovi od imotot.
Cena po dogovor.
Za podetalni informacii Ve molime da go kontaktirate brojot 070 344642Град:
Skopje
Телефон:
+389 70 344642
Објавен на:
17.01.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Берово
Површина:
 11000 m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Чиста документација
check Струја
check Вода
check Маркица за градба

Контакт

Име:
Lidija Todorovska
Град:
Skopje
Телефон:
+389 70 344642
Објавен на:
17.01.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка