Prodazba na plac

ЦЕНА: 50 €

Prodazba na plac


Se prodava plac od 845 m2 vo KO Indzikovo KP br 541/1Град:
skopje
Телефон:
070366814
Објавен на:
02.02.2021

ЦЕНА: 50 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Површина:
 845 m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Чиста документација

Контакт

Име:
blagoja mihajloski
Град:
skopje
Телефон:
070366814
Објавен на:
02.02.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка