Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava NIVA vo RADISHANI

Nivata e 2000m2,se naogja na tretiot vlez vo blizina na rezervoarot za voda.

Цена:30 €

Скопје
20002 m2
Излез на пат

Објавен на: 24.03.2018
Продажба на плацеви

Се продаваат 4 плацеви од по 562m2 на атрактивна локација во Охрид (месноста Горица, позади ридот каде е претседателската вила)на 300m одалеченост од езерото , може целокупната парцела , а може и п...

Цена:100 €

Охрид
562 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 15.03.2018
Се продава нива 5000 квадрати, во Кавадаречки дел на 750 надморска височина

Нивото е сместено на атрактивна локација, до вилите на познати лица.
12 км далечено од СКИ ЦЕНТАРОТ КОЖУФ

Нивато има имотен лист и другите документи, спремно за градба, со струја канализација и вода.

Цена:По договор

5000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 14.03.2018
Плац за Викендица

Продажба на плац на атрактивна локација - Поречката Белица, поточно во недопрената природа на Порече, Македонски Брод. Плацот граничи од едната страна со асфалтираниот пат, а од другата страна со р...

Цена:По договор

Македонски Брод
1100 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 24.02.2018
Плац во Маџари

Се продава плац во Маџари, на раскрсница Маџари 480м2
Цена по договор

075225541 Михајло

Цена:По договор

Скопје
480 m2
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 18.01.2018
Niva Vo Pirava(Cair)

Vo atarot na Pirava, Valandovsko, vo mesnosta Cair, se prodava niva - povrsina 1600m2.

Cena dogovor.

Цена:1 ден.

Валандово
1600 m2
Излез на пат
Чиста документација
Вода

Објавен на: 23.10.2020
ЕДИНСТВЕН ПЛАЦ НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се продава атрактивен плац на Охридско езеро,во многу баран домен до сите
погодности и во доминантна позиција,
на самиот брег со прекрасна плажа. Голем и уникатен плац во правоаголна
форма од 18...

Цена:По договор

Охрид
18000 m2
Чиста документација

Објавен на: 11.10.2020
Плац за градба во Долно Соње

Се продава плац за градба во долно Соње (Вонград), место викано Димково лозје на КП бр.299/8 (пат за село Чифлик), со површина 472 м2.
Во непосредна близина на плацот има трафостаница, истиот има ...

Цена:По договор

Скопје
472 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 07.10.2020
Niva/Odrina Pirava/Valandovo

Vo atarot na Pirava, Valandovsko (Zelezen most), se prodava niva so odrina vo rodnost, na povrsina od 1286 m2.
Odrzuvana bez korov, se naoga blizu patot i ima odlicna moznost za navodnuvanje.
Ce...

Цена:1 €

Валандово
1286 m2
Излез на пат
Чиста документација
Вода

Објавен на: 29.09.2020
Продавам плац

Се продава плац со површина од 1 декар во место викано Гумно во с. Зрновци, Општина Зрновци и нива со површина од 7 ара.
Цена по договор
тел.за контакт: 072 646 292

Цена:По договор

Кочани
1900 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 28.07.2020
Prodavam kukja so zemjiste vo Dobri Dol

Prodavam kujka karabina 214m2 so plus zemjiste od 1600m2 vo Dobri dol.

Цена:43.000 €

Скопје
1600 m2
Излез на пат
Струја
Вода

Објавен на: 14.04.2020
Нива во Јурумлери

Се продава нива 5200м2 во Јурумлери покран патот кон Илинден.
Цена по договор.
Киро 071375774

Цена:5 €

Скопје
5200 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 20.01.2020
Плац за Семејна Куќа во Црниче-Скопје

Продавам градежно ниезградено земјиште од 772м2 во Црниче, со директен присап од ул. Славејко Арсов. Плацот е со намена за изградба на семејна куќа во основа до 220м2, висина до 8.5м, и нето развие...

Цена:154.000 €

Скопје
772 m2
Излез на пат
Маркица за градба

Објавен на: 19.01.2020
Gradezno zemjiste

Prodavam plac od 2561 m2 so moznost za priklucok na voda i struja, se naoga na glaven pat vo naseleno mesto pred GalaFarm. Cena 40 evra m2 so mesto za dogovor.

Цена:По договор

Скопје
2561 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 14.12.2019
MENUVAM VIKENDICA PLAC

Menuvam plac so objekt za domuvanje za garsjonera ili stan vo Ohrid ili prodavam

Цена:37.000 €

Скопје
600 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 15.10.2019
NIVA VO SELO PETROVEC

SE PRODAVA NIVA VO SELO PETROVEC OD 10440 M2 KAJ FUDBALSKIOT STADION.
CENA 208800 EVRA ( 20 EVRA/M2 );
IMA KUKJA 40 M2, STRUJA ,VODOVOD , ZIVA VODA .
TEL.075/321-415

Цена:208.800 €

Скопје
10440 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 16.09.2019
Се продава нива во Н.Илинден Скопје место Трница

Се продава нива во Н.Илинден место Трница со површина од 3900m2
Парцелата е на влез во населбата до хотел Белви,ресторан Роџер Пијано,реторан Три Фазани и Бензинска пумпа Макпетрол спротивно од Че...

Цена:По договор

Скопје
3900 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 28.07.2019
IZDAVAM PLAC NA VODNO ZA DEVOJACKA VECER


IZDAVAM PLAC NA VODNO ZA ORGANIZIRANJE ISKLUCIVO DEVOJACKI VECERI. PLACOT E VO BLIZINA NA POLICISKATA STANICA. NA RASPOLAGANJE IMA OZVUCUVANJE, BAZEN, SANK I PARKING. PERIOD ZA KORISTENJE 12 CASA...

Цена:200 €

Скопје
500 m2
Излез на пат
Струја
Вода

Објавен на: 25.07.2019
Продавам плац во Сопшите

Se prodava plac 690m2,vo opstina Sopiste mesto Gorna Krasta(pred selo Jabolce, kaj vikendicite). Placot e so ditekten izlez na lokalen pat. Kontakt telefon 075 210 706

Цена:По договор

Скопје
690 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 21.07.2019
Plac od 730m2 vo Volkovo

Се продава плац во Волково, се наоѓа над поштата на почетокот на самиот пат што води кон с.Кучково.

Цена:27 €

Скопје
730 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 28.05.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка