Kupuvam plac od 1500 do 3000 m2

ЦЕНА: По договор

Kupuvam plac od 1500 do 3000 m2


Kupuvam plac vo Skopje okolu obikolnicata vo reonite: butel, cucer sandevo, stajkovci, smilkovci, cresevo, stracinci, mirkovci. Da ima pat do placot struja i voda pozelno e da ima no ne e moralno. Ponudite mozete da gi dadete na 070/518-519Град:
Skopje
Телефон:
070518519
Објавен на:
28.12.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Andrej Smilkovski
Град:
Skopje
Телефон:
070518519
Објавен на:
28.12.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка