Prodavam plac

ЦЕНА: По договор

Prodavam plac


Prodavam plac 1000m2 vo s.Cresevo vednas do glavnata ulica nakaj s.Smilkovci so moznost za priklucok na voda struja i odvod.
Placot e vo gradezen reon
Za poveke info na 078244794Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078244794
Објавен на:
25.11.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Jovica Joco
Град:
Skopje
Телефон:
078244794
Објавен на:
25.11.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка