Плац во Злокуќани

ЦЕНА: 100 мкд

Плац во Злокуќани


Се продава плац во Злокуќани со површина од 5600 м2. Број на парцела 620/1 -г.з.2146/1796 и 620/2 - г.з. 3799/ 3727 . Цена 100е м2 телефон 071276943 ЛенчеГрад:
Скопје
Телефон:
078418162
Објавен на:
22.02.2023

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Martin Dimitrievski
Град:
Скопје
Телефон:
078418162
Објавен на:
22.02.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка