Se prodava zemjodelsko zemjiste

ЦЕНА: 1 €

Se prodava zemjodelsko zemjiste


Се продава земјоделско земјиште во приватна сопственост – овошен насад бадем 12.000м2 800 дрвца. Локација Дојран – патот накај Николич одма после Ачикот. Комплетен систем за наводнување капка по капка со потопна пумпа и сопствена бушотина на 30м. Со насадот се продава Трактор СОЛИС 45рх 420работни саати направен сервис за уље и филтри, мулчер Технос, меѓуредна фреза на сензор Дељанин, Атомизер 330литри, машина за чистење на бадем, 2 тресалки, 2 пара ножици за кроење ПЕЛЕНЦ на батерии, 2 агрегати 11кв дизел трофазен, 3кв бензин/плин гаража 48м2 и куќа за престој 30м2 со тоалет, кујна и дневна соба. Целиот плац е заграден.
Земјиштето може да се продава без механизација или заедно. Посебно не се продава механизација.

Цена по договорИме:
Телефон:
070331371
Објавен на:
24.10.2023

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Slavco
Телефон:
070331371
Објавен на:
24.10.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка