prodavam placevi od 500m2 vo zelenikovo

ЦЕНА: 1 мкд

prodavam placevi od 500m2 vo zelenikovo


- СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ ВО ЗЕЛЕНИКОВО ПОТОЧНО МЛЕКАРА НА ОKOЛУ 20Km(30min)ДО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ СКОПЈЕ
- ИЗЛЕГУВААТ НА НОВ АСФАЛТИРАН ПАТ НА ОКOЛУ 100m2 ДО ГЛАВНИОТ ПАТ
- ПЛАЦЕВИТЕ СЕ СО СПРОВЕДЕН СОПСТВЕН ПАТ КОЈ ГИ ПОВРЗУВА СИТЕ ПЛАЦЕВИ И СЕ ПОВРЗУВА СО АСФАЛТИРАНИОТ ПАТ
- СПАЃААТ ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН КОИ СЕ ПРИЛАГОДЕНИ ЗА ИЗГРАДБА НА ПОГОЛЕМИ КУЌИ, ВИЛИ ИЛИ ОБЈЕКТ
- ДО СИТЕ ПЛАЦЕВИ МОЖЕ ДА СЕ СПРОВЕДЕ ПРИКЛУЧОК ЗА ОДВОД И ДОВОД, ПРИКЛУЧОК ЗА ВОДА И ПРИКЛУЧОК ЗА СТРУЈА.
- ВО БЛИЗИНА ИМА: АМБУЛАНТА, АПТЕКА, ПОШТА, ОСНОВНО УЧИЛИШТЕ, ГРАДИНКА, ПРОДАВНИЦИ.Телефон:
071287969
Објавен на:
13.02.2023

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Никола Димишковски
Телефон:
071287969
Објавен на:
11.02.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка