Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се изнајмува

Се изнајмува трособен стан во центар, во близина на Католичка црква. Станот поседува елементи во кујната и трпезариска маса, погоден и за канцеларија. Исто така поседува и сопствено паркинг место.

Цена:300 €

   

Објавен на: 02.11.2021
Издавам стан карши Државна болница

Стан 40 м2, комплетно наместен со една спална соба(два, кревета),кујна, дневна, тоалет, балкон. Греење: сопствено (клима, подно греење, грејно тело).

Цена:200 €

   

Објавен на: 18.10.2021
Се издава стан во Ново Лисиче ( Аеродром ) 35 м2

Се издава стан во Ново Лисиче, близу школото Лазо Ангеловски. Станот е на приземје, има две соби и двор. Станот е полунаместен и е 35 м2.
Цена на издавање е 160 евра. За подетални информации доста...

Цена:160 €

   

Објавен на: 13.10.2021
Izdavam stan

Izdavam stan kaj Remedika (vednaš do šumata), tri spalni , dnevna,trpezaria,dva toaleta so tuševi, kujna, špaiz, ostava, podrum, garaža, dve terasi golemi, nadvore&scaro...

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.09.2021
Се издава стан во Карпош 1

Комплетно реновиран опремен стан на атрактивна локација,vво близина на Дебар Маало, училишта и факултети, 54м2 на прв кат,парно,подрум,лифт и сопствен паркинг.

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.09.2021
Се издава стан на Плоштад Македонија

Се издава стан на Плоштад (над La Terrazza), комплетно реновиран, наместен, со парно, лифт, парно, Интернет, сопствен приватен паркинг.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 13.09.2021
IZDAVAM GARSONJERA 25 M2 VO AVTOKOMANDA

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTENA GARSONJERA 25M2 VO AVTOKOMANDA, DO SREDNOTO UCILISTE PANCE ARSOVSKI. VSELIVA OD 01.10.21. CENA 150 EVRA. TEL.070464710 DANICA

Цена:150 €

   

Објавен на: 06.09.2021
Izdavam stanovi vo Centar i na ul.Ruzveltova - Skopje

Izdavam stanovi vo Centar (50m2) i na ul.Ruzveltova (40m2) za mlad bracen par bez deca, dve osobi (studenti ili vraboteni), za edna osoba.
Kontakt
072/740-267
077/685-270

Цена:250 €

   

Објавен на: 06.09.2021
Се издава стан во Капиштец

Се издава нов невселуван стан од 70 м2 во Капиштец, во близина на Завод за рехабилитација. Станот е празен со опремена кујна.

Цена:250 €

   

Објавен на: 03.09.2021
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА УЛИЦА МАКЕДОНИЈА

Се издава стан во строг центар во Скопје на први кат на улица Македонија може за особи и за деловен. Повеќе информации 079310554

Цена:200 €

   

Објавен на: 01.09.2021
Se izdava stan vo Skopje

Se izdava stan vo Kisela Voda.Stanot e dvosoben,Parking mesto ima i greenjeto e so klima,ednata strana gleda nakaj Vodno,a drugata nakaj ulicata Tome Arsovski kade sto i se naogja zgradata.Od centa...

Цена:250 €

   

Објавен на: 26.08.2021
Se izdava stan vo naselba Karpos 3( TC Leptokarija

Izdavam stan vo naselba Karpos 3 ( TC Leptokarija)
Stanot e 40 m( kvadratni) so dve sobi pregradeni, kujna i kupatilo so WC i dve terasi .
Stanot se naogja na 6 sprat ( zgradata e so lift ) .

Цена:180 €

   

Објавен на: 23.08.2021
Издавам стан 80м2 Скопје- Капиштец ТЦ Беверли Хилс

Издавам стан во воена зграда на 2кат од 8 ката. Станот располага со опремена кујна, трпезарија, дневна, спална и детска соба, бања и гостински тоалет, големо предсобје, остава, две големи тераси и ...

Цена:400 €

   

Објавен на: 10.07.2021
Издавам нов стан 50м2 во Настел Тафталиџе

Се издава нов двособен стан опремен со мебел во Карпош, Тафталиџе 1, Настел. - 50м2, 2 соби (дневна, спална) - бања тераса - 6ти кат со два лифта - Греење на централно градско парно - Комплетно опр...

Цена:300 €

   

Објавен на: 09.07.2021
Stan pozadi Tri Biseri vo parkot

Mirna naselba, vednas do kejot. Idealna i za familija so deca. Vo blizina ima ucilista i gradinki, golema zelena povrsina so detski igralista. Vo stanot ima kupatilo so toalet i poseben toalet, dva...

Цена:250 €

   

Објавен на: 04.07.2021
Изнајмување на нов стан за деловен простор

Се изнајмува нов невселуван стан на одлична локација, Аеродром, Мичурин на бул. Трета Македонска Бригада. Станот е 45 м2, со тераса, дворно место 40 м2 и подземен паркинг простор од 22 м2.
Зграда...

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 25.06.2021
Izdavanje na stan

Se izdava stan vo Aerodrom od 70m2. Stanot e prazen i e na prvi kat. Cena po dogovor. Telefon za kontakt: 070 253 604

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.06.2021
Namesten dupleks 58m2 vo KTK (Kapistec)

*English version below

Izdavam opremen stan 58m2 (na dve nivoa/dupleks) vo Kozle na ul. Zagrebska br.28 (vo blizina na crkvata Sv. Jovan)

Цена:250 €

   

Објавен на: 01.06.2021
Se izdava stan vo Karpos

Se izdava stan vo Karpos, nasproti bolnicata Zan Mitrev. Stanot e so parno, pogoden za studenti. Cena po dogovor

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.05.2021
ИЗНАЈМУВАМ ГАРСОЊЕРА

ИЗНАЈМУВАМ КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕНА ГАРСОЊЕРА,БЛИЗУ ДО НОВА ЖЕЛЕЗНИЧКА СТАНИЦА,АЕРОДРОМ.

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.05.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка