Издавам стан карши Државна болница

ЦЕНА: 200 €

Издавам стан карши Државна болница


Стан 40 м2, комплетно наместен со една спална соба(два, кревета),кујна, дневна, тоалет, балкон. Греење: сопствено (клима, подно греење, грејно тело).Име:
Град:
Центар
Телефон:
071218255
Објавен на:
18.10.2021

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ели
Град:
Центар
Телефон:
071218255
Објавен на:
18.10.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка