Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Гарсоњера во нас. Кисела Вода

Се изнајмува гарсоњера во населба Кисела Вода, наспроти економското училиште. Гарсоњерата се наоѓа во новоградба, на втори кат.

Цена:130 €

   

Објавен на: 25.04.2021
Se izdava stan

Se izdava namesten stan 40 m2 vo Kapistec kaj Cveten pazar,40 m2 na 3 kat so lift i parno.Pogoden za samci ili studenti.Se izdava na podolg period

Цена:1 €

   

Објавен на: 19.04.2021
Издавам стан во Центар Stan vo Centar

Издавам стан во Центар близу до Универзална сала. Станот е погоден за студенти комплетно опремен за живеење. Има централно греење, влезот излегува на Партизанска. 078327125

Цена:220 €

   

Објавен на: 04.04.2021
SE IZDAVA NOV PRAZEN 3 SOBEN STAN VO CENTAR / DEBAR MAALO

Се издава нов трособен стан во Дебар Маало до Партизанска. Има две спални соби, голема дневна соба со трепезарија, кујна и балкон со отворен поглед. Кујната е нова опремена со бела техника. Има рез...

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.03.2021
Изнајмување на стан

Се изнајмува стан во Кисела Вода на Ул. Тоне Томшиќ 3А на 4-ти спрат од 5 со лифт .Станот располага со комотен дневен престој,кујна, спална,тоалет, тераса , парно централно БЕГ, клима, бесплатен па...

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 28.03.2021
ИЗДАВАМ 32м2 СТАН ВО ЦЕНТАР ВО ЗГРАДАТА НА ЕВРОПСКА УНИЈА

ИЗДАВАМ 32м2 СТАН ВО ЦЕНТАР ВО ЗГРАДАТА НА ЕВРОПСКА УНИЈА НА 5-ти СПРАТ , ВО БЕЗПРЕКОРНА СОСТОЈБА ПОГОДЕН ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - КАНЦЕЛАРИЈА
ЦЕНАТА ЗА МЕСЕЧНО ИЗНАЈМУВАЊЕ 160 ЕВРА
КОНТАКТ ТЕЛ 070 200-614

Цена:160 €

   

Објавен на: 23.03.2021
ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН

Издавам наместен трособен стан од 75м2 со 2 спални соби и парно греење.Станот се наоѓа близу нова железничка станица,над Ред кафе.Цена по договор.Контакт 071/309-390 Ристе

Цена:230 €

   

Објавен на: 09.03.2021
APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ ZA VASITE GOSTI I DELOVNI PARTNERI

LOKACIJA AERODROM

Цена:30 €

   

Објавен на: 09.03.2021
СЕ ИЗДАВА ГОЛЕМ СТАН

Се издава голем стан во населба Кисела Вода. Станот е 119м2 ,со WC и купатило, на ул. Огњан Прица над маркет Зур ,со сопствено парно на први кат погоден и за деловен простор.
Контакт телефон 07...

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.01.2021
seizdava stan nad drzavna bolnica 07821503

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NAD DRZAVNA BOLNICA(CRNICE)VO ZGRADA NA 1 KAT.STANOT E KOMPLETNO OPREMEN SOPSTVENO PARNO.ILI KLIMA INVERTER.SO PLATENI SMETKI ZA VODA KABLOVSKA.I NEOGRANICEN INTERNET.STANOT...

Цена:200 €

   

Објавен на: 20.01.2021
Se izdava stan vo Rasadnik

Se izdava stan od 53m2, nova gradba vo Rasadnik, Kisela Voda. Po vas izbor, prazen, polunamesten, namesten.. Cena po dogovor. Info na 071234567

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.01.2021
Се издава наместен стан во Карпош 2 кај Симпо, 54 м2

Се издава комплетно реновиран стан во Карпош 2. Се наоѓа во близина на Симпо, Машински, Електро Факултет, блиску до Драмски Театар. Површина 54m2,наместен, со три соби, комплетно опремена кујна, то...

Цена:250 €

   

Објавен на: 13.01.2021
Се издава стан во близина на ОУ Братство Единство

Се издава целосно наместен стан во близина на ОУ Братство Единство (Карџамија) со 2 спални соби. Станот е нов и достапен од 10 јануари 2021.

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 05.01.2021
Издавам стан

Издавам стан 50 м2 спроти Студенски дом Гоце Делчев. Наместен, греење на струја
Мирна Локација

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.12.2020
Se izdava stan vo Bardovci

Се издава убав и делумно опремен стан во Бардовци - прочуено место поради чистиот воздух и специфична микроклима. На 10 мин пешачење од основно школо и градинка, како и 10 мин возење до центарот на...

Цена:400 €

   

Објавен на: 15.12.2020
Издавам стан во центар

Издавам стан во центар кај универзална сала. Станот е на втори кат, наместен е, двособен и комфорен, во нова зграда со лифт и градско парно. Има источна ориентација. Цена по договор. Контакт - Пета...

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.12.2020
Izdavam stan vo Micurin

Izdavam kompletno namesten stan vo Micurin naselba Aerodrom

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.12.2020
Се издава двособен стан од 50 м2

Станот е веднаш вселив и се издава ненаместен. Има две соби, кујна, wc и тараса. Се наоѓа во Тафталиџе кај зградата на Борис Стоименов на ул. Октомвриска револуција бр.4 1 влез 8-ми стан

Цена:200 €

   

Објавен на: 02.12.2020
Izdavam nov stan

Izdavam nov namesten stan vo Rasadnik, Kisela Voda, 48 m2, dnevna so kujna, posebna spalna, hodnik i ubava terasa, na 4ti kat od 8 kata so dva lifta. Mali trosoci za komunalii. 077-592-877

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 25.11.2020
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА-ЕКСТРА ЛУКСУЗЕН!!!

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан на поцеток на Кисела Вода, екстра луксузно опремен, 2 соби, 65м2, кабловска, интернет, kомплетно нов мебел, koжна гарнитура-комплетно нова, прекрасна ...

Цена:250 €

   

Објавен на: 24.11.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка