Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се издава двособен стан од 50 м2

Станот е веднаш вселив и се издава ненаместен. Има две соби, кујна, wc и тараса. Се наоѓа во Тафталиџе кај зградата на Борис Стоименов на ул. Октомвриска револуција бр.4 1 влез 8-ми стан

Цена:200 €

   

Објавен на: 02.12.2020
Izdavam nov stan

Izdavam nov namesten stan vo Rasadnik, Kisela Voda, 48 m2, dnevna so kujna, posebna spalna, hodnik i ubava terasa, na 4ti kat od 8 kata so dva lifta. Mali trosoci za komunalii. 077-592-877

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 25.11.2020
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА-ЕКСТРА ЛУКСУЗЕН!!!

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан на поцеток на Кисела Вода, екстра луксузно опремен, 2 соби, 65м2, кабловска, интернет, kомплетно нов мебел, koжна гарнитура-комплетно нова, прекрасна ...

Цена:250 €

   

Објавен на: 24.11.2020
Се издава еднособен ненеместен стан во Центар

Се издава еднособен ненеместен стан во Центар досега користен како канцеларија на АВОН. Станот се наоѓа до билна аптека.Контакт 070751950

Цена:200 €

   

Објавен на: 22.11.2020
Издавам стан

Реновиран и наместен стан на Благој Ѓорев, погоден за фамилија.

Цена:7.500 ден.

   

Објавен на: 21.11.2020
IZDAVAM STAN 40M2 VO KISELA VODA

IZDAVAM NOV, NEVSELEN, KOMPLETNO NAMESTEN STAN 40M2 VO KISELA VODA, VO NOVATA ZGRADA DO MARKET VERO. STANOT E NA 4 KAT OD 8 KATA. VSELIV VEDNAS. CENA 200 EVRA. TEL. 078919192 VESNA

Цена:200 €

   

Објавен на: 15.11.2020
SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAR DEBAR MAALO

Se izdava nevseluvan stan vo Debar Maalo na prekrasna mirna lokacija. Stanot se naogja na 2ri sprat vo nova Ekskluzivna zgrada so lift.

Prekrasna lokacija vo neposredna blizina marketi, mnogu re...

Цена:250 €

   

Објавен на: 08.11.2020
IZDAVAM STAN 70M2 NA UL. VODNJANSKA

SE IZDAVA STAN 70M2 NA UL.VODNJANSKA DO O.U.KOCO RACIN. STANOT E NA POTKROVJE, KOMPLETNO NAMESTEN, SO PARNO I LIFT. VSELIV OD 20.11.20. CENA 250 EVRA. TEL.078919192 VESNA

Цена:250 €

   

Објавен на: 06.11.2020
Izdavan stan vo Taftalidze 1

Izdavan stan 65m2 vo Taftalidze 1 kaj Fakultetot za Turizam, 2i kat, juzna strana, dve spalni sobi, dnevna soba, toalet, kujnai hodnik, dve terasi, povolen za strudenti i vraboteni. Kontakt 078 849 727

Цена:14.000 ден.

   

Објавен на: 12.10.2020
Se izdava: Moderno opremen stan vo Centar

Se izdava moderno opremen stan vo Centar od 65 kvadrati, so garaza i golema terasa na vtor sprat.So dnevna, kujna oddelno, spalana i kupatilo.Pogoden za semejstvo ili studentiCena 250€Aco070388881

Цена:250 €

   

Објавен на: 01.10.2020
Luksuzen Stan vo Centar

Luksuzno namesten Stan vo Centar.
Dve spalni,banja,WC,terasa so pogled kon vodno,garaza,klima,centralno parno greenje.
Stanot e pozicioniran na Mirna strana I na 5 min od Arhitektonski Fakultet p...

Цена:450 €

   

Објавен на: 29.09.2020
Apartmani Skopje

Luksuzen apartman za kratok prestoj na plostad vo Skopje.
Cena 1500 denari nokjevanje.
Rezervacii na tel : 071 81 77 81

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 26.09.2020
Se izdava stan vo Kavadarci

Se izdava celosno nameste 100 m2 stan ,so parno greenje ,3 zasebni spalni,dnevna kujna kupatilo i balkon

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.09.2020
IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTEN STAN 53M2

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTEN STAN 53M2 VO KISELA VODA, DO MARKETOT KIT-GO. VSELIV OD 01.10.20. CENA 250 EVRA. TEL.078919192 VESNA

Цена:250 €

   

Објавен на: 17.09.2020
Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan 40 m2,vo Kapistec,kaj Cveten pazar.Ima lift,klima parno i terasa.Raspolaga so dnevna soba plus kujna i edna pomala soba.Spalna soba nema.Pogoden za samci i studenti.Sloboden...

Цена:11.500 ден.

   

Објавен на: 14.09.2020
Издавам наместен стан кај Универзална, 35м2 200 евра

Издавам комплет наместен стан, во нова зграда во Центар кај Универзална, гарсоњера 35м2, Цена 200 евра + трошоци

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 12.09.2020
Издавам

Издавам стан во Центар кај НБРМ од 45м2. Новоградба наместен!

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.09.2020
Se iznajmuva stan

Se inajmuva trosoben stan vo debar malo na ulica Leninova

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.09.2020
СЕ ИЗДАВА НОВ, КОМПЛЕТНО УРЕДЕН СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Се издава комплетно уреден стан во строг центар, мал ринг, до Италијанска и Кинеска амбасада.

Цена:300 €

   

Објавен на: 01.09.2020
izdavam stan od 95 m2 vo taftalidze

izdavam kompletno namesten stan odma do ruzveltova so gradsko parno,protocen boljer i solar,t home magenta i wifi,klima uredi... za poveke info na kontakt broj

Цена:350 €

   

Објавен на: 01.09.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка