Се издава двособен стан од 50 м2

ЦЕНА: 200 €

Се издава двособен стан од 50 м2


Станот е веднаш вселив и се издава ненаместен. Има две соби, кујна, wc и тараса. Се наоѓа во Тафталиџе кај зградата на Борис Стоименов на ул. Октомвриска револуција бр.4 1 влез 8-ми станГрад:
Skopje
Телефон:
070746236
Објавен на:
02.12.2020

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Velika Kostadinova
Град:
Skopje
Телефон:
070746236
Објавен на:
08.09.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка