Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се издава стан во Аеродром

Се изнајмува стан на многу мирна локација, во близина на Капитол. Станот е соодветен за студенти или млад брачен пар.

Цена:150 €

Скопје
45 m2
2 соби
11 +
 

Објавен на: 14.08.2019
se izdava stan centar kapistec

se izdava kompletno namesten.cena po dogovor

Цена:400 ден.

Скопје
83 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 14.08.2019
СЕ ИЗДАВА НОВ ДВОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА КАЈ РАМПА

Се издава нов комплетно наместен двособен стан во Кисела Вода кај Рампа. Станот се наоѓа на мирна локација во нова зграда изградена во 2018 год, на 10 мин пешки до центар. Се наоѓа на втор кат со л...

Цена:220 €

Скопје
45 m2
2 соби
2 кат
Клима
Лифт

Објавен на: 05.08.2019
Издавам наместен еднособен стан Железара

Се издава наместен еднособен стан во Железара, Скопје. има дневна 2 кревета, плус кујна 1 кревет, парно, машина за перење, правосмукалка, ТВ и интернет во цената, комуналиите се вклучени во цената ...

Цена:10.500 ден.

Скопје
34 m2
1 соба
Приземје
Паркет
Парно греење

Објавен на: 28.07.2019
Се изнајмува нов стан во Тафталиџе 2

Станот се наоѓа на прв спрат во куќа на мирна локација близу до студентски дом Гоце Делчев и до гимназија Нова и Јахја Кемал. Станот е наместен со нов мебел. Има две спални и голема дневна соба, по...

Цена:300 €

Скопје
78 m2
3 соби
1 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 25.07.2019
ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН

Издавам стан од 45м2 во Ново Лисиче. Станот е на 6 кат, со лифт. Комплето е наместен, со посебна спална соба, тераса, има парно и клима

Цена:11.000 ден.

Скопје
45 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 20.07.2019
izdavam stan

izdavam stan vo karpos 3 (45m2 opremen na prvi sprat predvoena bolnica , renoviran 220 evra.)

Цена:220 €

Скопје
45 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 13.07.2019
Se izdavaat luksuzni apartnami vo Ohrid - centar

Se izdavaat luksuzni apartmani kompletno opremeni za podolg i kratok prestoj. Apartmanite se so dve spalni sobi i edna dnevna. Opremeni se so klima, tv i wi-fi, masina za perenje i dr. Se naogjaat...

Цена:1 ден.

Охрид
60 m2
3 соби
1 кат
Паркет
Клима

Објавен на: 09.07.2019
Се издава наместен стан во Ново Лисиче

Издавам нов стан од 48 м2 на втори спрат , во нова зграда, на адреса бул. Асном 31/14. Станот е наместен со посебна спална соба. Цената е 200 евра.

Контакт телефон : 071 377 147

Цена:200 €

Скопје
48 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.07.2019
Се издава наместен трособен стан во Капиштец

Се издава комплетно наместен, реновиран, трособен стан во населба Капиштец, во близина на Завод за вработување. Истиот е со површина од 75 м2, на 3-ти спрат со лифт и располага со дневна соба,трпез...

Цена:300 €

Скопје
75 m2
3 соби
3 кат
Наместен
 

Објавен на: 02.07.2019
Izdavam stan za turisti Ohrid

Izdavam stan vo Ohrid 63 kvadrati za turisti 5 min do centar 2 sobi 5 kreveta tv kablovska site uslovi za dobar prestoj tel 071213578 Pance. Cena po dogovor javete se na tel

Цена:350 ден.

Охрид
63 m2
2 соби
1 кат
Ламинат
Клима

Објавен на: 01.07.2019
Се издава комплетно нов, опремен стан во Тафталиџе 1

Се издава комплетно нов, опремен стан од 60 м2, на одлична локација во населба Тафталиџе 1, на втор кат. Станот располага со дневна соба со кујна, спална, детска соба, една бања и еден тоалет, како...

Цена:350 €

Скопје
60 m2
3 соби
2 кат
Ламинат
Клима

Објавен на: 24.06.2019
Se izdava stan vo K.Voda

Se izdava stan 35m2 vo K.Voda komplet namesten so dnevna,
splana, kupatilo,balkon,parking.

Цена:150 €

Скопје
35 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 22.06.2019
izdavam trosoben namestan stan vo naselba ostorvo

Se izdava trosoben namesten stan vo naselba ostrovo pozadi zeleznicka stanica, blizu do kompleksot skopjenka , pozadi slatkarnica palma

Цена:250 €

Скопје
65 m2
3 соби
Приземје
Паркет
Празен
 

Објавен на: 20.06.2019
Издавам стан до Електро факултет

Се издава стан 28мm2, до Електро факулетет во Карпош, погоден за студенти.
Цена по договор.
Контакт телефон: 070 704345

Цена:По договор

Скопје
28 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 10.06.2019
издавам стан во Автокоманда

Издавам еднособен стан во Автокоманда, комплетно наместен, на приземје со парно 24/7, клима, интернет, кабелска, машина за перење алишта. Контакт тел: 070 / 79 78 71.

Цена:150 €

Скопје
32 m2
2 соби
Приземје
Клима
Парно греење

Објавен на: 29.05.2019
Se iznajmuva namesten stan vo K.Voda

Se iznajmuva kompletno namesten stan vo naselba Kisela Voda. Ima 75m2. so dve terasi, opremena kujna, dnevna, toalet, dve spalni sobi i parking prostor. Za povekje informacii javete se na 078/431-442.

Цена:По договор

Скопје
75 m2
3 соби
2 кат
Клима
Лифт

Објавен на: 13.05.2019
Izdavam stan Centar - pod Vodno, Nova gradba

Stanot se naogja nasproti vlezot MVR. Zgradata e izgradena soglasno najnovite standardi, kako i energetska efikasnost i raspolaga so 2 lifta i 2 nivoa podzemni garazi. Stanot e 2 soben, so povrsina...

Цена:350 €

Скопје
57 m2
2 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 11.05.2019
Се издава стан 75м2 во Карпош 2

Се издава нов невселен стан од 75м2 празен/полунаместен/наместен во нас. Карпош 2 спроти Ел.факултет на прв кат, трисобен со две WC-а, лифт и гаражен простор

Цена:400 €

Скопје
75 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 30.04.2019
luksuzen stan 75 m2/ luxury apartment of 75 m2

Се издава луксузен стан од 75м2 на 1ви кат, лоциран во Аеродром, на 10мин од железничка и 15мин од плоштад. Зградата е на 2 ката, нова со вкупно 3 стана, изградена со премиум материјали и опремена ...

Цена:350 €

Скопје
75 m2
4 соби
1 кат
Плочки
Лукс.
 

Објавен на: 07.04.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка