Издавам стан во населба Аеродром

ЦЕНА: 200 €

Издавам стан во населба Аеродром


Станот се наоѓа во населба Аеродром. Има две спални соби, климатизиран, парно греење. Бесплатна телевизија на Т Мобил и бесплатна интернет конекција.Град:
Скопје
Телефон:
070266169
Објавен на:
10.03.2020

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Горан Хоџиќ
Град:
Скопје
Телефон:
070266169
Објавен на:
10.03.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка