Кисела Вода на Чешма издавам наместен дел од куќа со посебен влез

ЦЕНА: 1 мкд

Кисела Вода на Чешма издавам наместен дел од куќа со посебен влез


Кисела Вода, на Чешма Издавам стан, посебен дел од куќа со посебен влез, дворче, наместен, соба, купатило, кујна, многу блиску до Центарот на градот, а во мирно маало, мали режиски трошоци, за подолг временски период.Град:
Skopje
Телефон:
070 262 056, 070 206 751
Објавен на:
23.04.2020

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Jasmina Stojkovska
Град:
Skopje
Телефон:
070 262 056, 070 206 751
Објавен на:
23.04.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка