Издавам спрат од куќа на Стара Рампа

ЦЕНА: 350 мкд

Издавам спрат од куќа на Стара Рампа


Се издава спрат од куќа на Стара Рампа, Кисела Вода, на 10 минути од центарот на градот.Станот е нов, луксузно опремен. Има 2 спални, бања, огромна дневна соба, трпезаија и кујна.Се наоѓа на тивна уличка, има сопствено парно.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070248720
Објавен на:
26.05.2020

ЦЕНА: 350 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Martin
Град:
Skopje
Телефон:
070248720
Објавен на:
26.05.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка