SE IZDAVA STAN VO GJORCE PETROV

ЦЕНА: 150 €

SE IZDAVA STAN VO GJORCE PETROV


Se izdava nenamesten stan od 82 m2,so dve spalni sobi,dnevna so trpezarija,kupatilo,gostinski toalet i dve tarasi vo izgradena zgrada vo 2012 godinaso vkupno 9 stana (prizemje i dva kata)na mirna lokacija vo blizina na crkvata vo Gjorce Petrov.Stanot se naogja na 2 kat. Kontakt telefon: 077854181 LjupcoГрад:
Skopje
Телефон:
078299171
Објавен на:
05.03.2020

ЦЕНА: 150 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
elena dimitrovska
Град:
Skopje
Телефон:
078299171
Објавен на:
05.03.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка