Se izdava namesten stan vo Hrom

ЦЕНА: 1 €

Se izdava namesten stan vo Hrom


Stanot e celosno namesten so nov mebel i bela tehnika. Ne e koristen dosega. Se naogja na odlicna lokacija vo naselbata Hrom blizu do marketi, posta, banki, uciliste i gradinka...

Za cena moze da se dogovorime

Kontakt na 075 666 774Град:
Македонија
Објавен на:
07.05.2020

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Град:
Македонија
Објавен на:
06.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка