Издавам стан во Центар,Скопје

ЦЕНА: По договор

Издавам стан во Центар,Скопје


Се издава стан од 50м2 во Центар за една или две вработени особи (по можност женски) или за млад брачен пар без децa со македонска националност.


Контакт
072/740-267
ВилиГрад:
Skopje
Телефон:
072740267
Објавен на:
20.03.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Vidoe Stamevski
Град:
Skopje
Телефон:
072740267
Објавен на:
25.09.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка