Se iznajmuva stan/Rent of an apartment

ЦЕНА: По договор

Se iznajmuva stan/Rent of an apartment


Изнајмување стан во центарот на градот Ново Лисиче, 85м2, на 3 кат,3 спани соби, дневна ,кујна и балкон, комплетно опремен, 2 инвертер клими,бесплатен паркинг простор, тивка околина.

Rent of an apartment in the city center Novo Lisice, 85m2, on the 3th floor, fully equipped , A/C,free parking space, quiet environment.Град:
Aerodrom
Телефон:
078285328
Објавен на:
19.02.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
igor boskovski
Град:
Aerodrom
Телефон:
078285328
Објавен на:
19.02.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка