Izdavam namesten stan vo Kisela Voda

ЦЕНА: 200 мкд

Izdavam namesten stan vo Kisela Voda


Izdavam namesten stav vo Kisela Voda, od 01.02 na vtori sprat, vednas do hotel Pelagonija, so centralno parno greenje.Град:
Skopje
Телефон:
070365451
Објавен на:
14.01.2019

ЦЕНА: 200 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Izdavam stan
Град:
Skopje
Телефон:
070365451
Објавен на:
14.01.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка