СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ДЕБАР МАЛО

ЦЕНА: 13000 мкд

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ДЕБАР МАЛО


Издавам стан во Дебар Маало 62 м2 за студенти и вработени блиску до Градежен Технолошки и Електро-машински факултет .Цена 13000 ден
Телефон за контакт 070947664Име:
Град:
Скопје
Телефон:
070947664
Објавен на:
30.01.2020

ЦЕНА: 13000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Живко
Град:
Скопје
Телефон:
070947664
Објавен на:
10.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка