Издавам луксузно наместен стан

ЦЕНА: 400 €

Издавам луксузно наместен стан


Издавам луксузно наместен стан на ул.Христо Смирненски, зад Универзална сала, спроти Зур маркет. Станот е на трети од пет ката, источно ориентиран. Има два балкона, две спални соби, сопствен паркинг простор. Зградата е мирна со десет стана, лифт, централно парно греење, интернет ВИ-ФИ оптика, кабелска од т-хоум. Луксузно е наместен со сите потреби за живеење и е веднаш вселлив.Град:
Скопје
Телефон:
070341551
Објавен на:
13.09.2019

ЦЕНА: 400 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Александар Димков
Град:
Скопје
Телефон:
070341551
Објавен на:
13.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка