ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

ЦЕНА: 180 €

ИЗДАВАМ НАМЕСТЕН СТАН ВО ЦЕНТАР


Објавени: мар. 24 2022 03:18
Se-izdava-stan-vo-Centar
Se izdava stan vo Centar
180ЕУР / месечно
Број на соби: 2 Површина: 62 m2 Вид на оглас:Се изнајмува Огласено од Физичко лице Локација:Центар, Скопjе
Се издава дособен стан од 62 м2 во Скопје - Центар веднаш пред железничка станица. Станот е комплетно наместен. Цена на издавање е 180 евра месечно +комуналии. Веднаш вселив.
Контакт телефон 070323267 ЈовоГрад:
Скопје
Телефон:
070323267
Објавен на:
08.04.2022

ЦЕНА: 180 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Јово Колачевски
Град:
Скопје
Телефон:
070323267
Објавен на:
08.04.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка