Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Велес

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам 2 гоблени!

Продавам 2 одлично сочувани гоблени од пред четириесетина години,
со димензии (заедно со рамките):
голем 67,5x53,5 cm - цена 300 евра,
мал 37x32 cm - цена 150 евра.

Цена:450 €

Велес
 

Објавен на: 27.07.2015
umetnicki sliki

Prodavam i izrabotuvam umetnicki sliki vo tehnika maslo na platno i akrilik . Rabotam razlicni temi se vo zavisinost od vasite potrebi, a isto taka Izrabotuvam i ipravoslavni ikoni. Imam zavrseno l...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 15.08.2014
vilerov goblen

prodavam uramen vilerov goblen "svadbeno patuvanje"
prodavam uramen vilerov goblen "konji na poilo"


Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 04.03.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка