Sliki maslo na platno Divna Pesikj

ЦЕНА: 3000 €

Sliki maslo na platno Divna Pesikj


Продавам оригинални, потпишани уметнички дела - слики, масло на платно, на сликарката Дивна Пешиќ.
Дивна Пешиќ е современа сликарка, македонска шампионка во стрелање и учесничка на две Олимпијади.
Живее и работи во САД. Има преку 20 самостојни и групни изложби во Скопје, Њујорк,
Мајами, Вашингтон, Париз, Дизелдорф, Љубљана, Истанбул и др.
Добитничка е на American Art Awards награди во: 2010, 2011, 2012, 2013, 2015, 2017, 2018 и 2019.
За повеќе информации, стоиме на располагање.
Teл. 070217763Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070217763
Објавен на:
25.07.2020

ЦЕНА: 3000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Zoran N
Град:
Skopje
Телефон:
070217763
Објавен на:
01.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Kamagra Viagra Cialis Original! (vnimavajte od falsifikati)!!!

Proizvodi za silna erekcija i dolga potencija!


Viagra(pfizer) 4x100mg - 1600den

Цена:По договор


Објавен на: 19.03.2020
VIAGRA,KAMAGRA CIALIS - ORGINALNI PROIZVODI $$$ 077 801 142 $$$

KAMAGRA TABLETI 4×100 MG,TABLETITE SE SO OVOSHEN VKUS,SE LIZAT KO BOMBONI.KAMAGRA ORAL JELLY,7 KESICHKI SO OVOSHEN VKUS,SE SHMUKAAT.KAMAGRA SHUMECHI TABLETI,7 TABLETI SE RASTVARAAT VO CASHA V...

Цена:По договор


Објавен на: 26.02.2020
Slika od Olja Ivanjicki

Prodavam slika, maslo na platko od 1967 godina od Olja Ivanjicki

Цена:По договор


Објавен на: 22.09.2019
umetnicki sliki

Prodavam umetnicki sliki izraboteni vo tehnika maslo na platno od akademskiot slikar Tome Kulumoski.

Цена:По договор


Објавен на: 20.03.2019
Skretnica(crossover) DBX Driverack PA + Lexicon MX300

Activna Digitalna Skrektnica za ozvucenje - DBX Driverack PA maksimalno zacuvana cena - 150 evra

Stereo reverb procesor - Lexicon MX300 kako nov cena - 150 evra...

Цена:250 EUR


Објавен на: 21.02.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка