Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Huawei GT Smartwatch

Продавам гланц нов паметен часовник Huawei GT smartwatch со фабричка кутија е, и многу малце е користен. На лик е многу убав за носење како часовник, а и многу е корисен за вежбање. Прати срцева ак...

Цена:8.500 ден.

   

Објавен на: 05.11.2019
продажба на Huawei GT смарт часовник

Продавам нов неотпакуван Huawei GT смарт часовник со одлични перформанси.

Цена:6.990 ден.

   

Објавен на: 15.12.2019
Emporio Armani 1451 Nov

Emporio Armani ar1451 ceramica часовник нов никогаш не носен, во mytime 38 000 ден. со упатсва и интернационална гаранција. црн со керамичко ремче во кутија. пишете на вибер за квалитетни слики и п...

Цена:399 €

   

Објавен на: 27.12.2018
kutii

proizvodstvo na kesi i kutii za casovnici ,nakit i druga namena mozat da bidat pecateni i so vase logo

Цена:12 ден.

   

Објавен на: 14.12.2018
Shark sportski rachen chasovnik-original

CENA 1700 denari
Chasovnikot e poloven nosen samo nekolku meseci ne e oshteten zachuvan e kako nov.
Specifikacii: nergjosuvachki chelik, mineralno debelo staklo, digitalen i analogen (mozhite na ...

Цена:1.700 ден.

   

Објавен на: 13.11.2018
SUUNTO AMBIT2 R White

Се продава нов, неотпакуван, некористен SUUNTO AMBIT2 R White спортски часовник.

Water resistance: 50 m
Battery life in time mode 14 days

Цена:200 €

   

Објавен на: 26.04.2017
СЕ ПРОДАВА

СЕ ПРОДАВА ВОДООТПОРЕН ДОБРОСОЧУВАН РЕТКО КОРИСТЕН (3-4 пати) CASIO ЧАСОВНИК.

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 01.08.2015
Женски часовник

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
$31.00
За повеќе информации и нарачка посетете го следниот линк
http://goo.gl/svMmGB

Цена:1.682 ден.

   

Објавен на: 31.07.2015
casovnici

sekoj casovnik po 100denari

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 25.07.2015
Lorus kal.v657 chronograph

Саатот е нов и неупотребуван, сеуште со заштитна фолија на него. Купен во Германија ...

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 25.06.2015
Ponuda kredita novca između naročito ozbiljna


Imam kapital od 11 miliona € granta koji će mi pomoći da privatni pozajmljivanja kratkoročno i dugoročno u rasponu od 2.000 € do 11 € miliona svaki ozbiljan osoba koja može dobro...

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 15.06.2015

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 13.02.2015
casovnik waide

Casovnikot e nov

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 11.02.2015
Casio Novi I ORIGINAL Casovnici

CASIO novi casovnici
so garancija Original
po ekstra cena!!!

Цена:2.200 ден.

   

Објавен на: 01.02.2015
Seiko рачен часовник

Seiko рачен часовник

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.01.2015
kutii

kutii za saati nakit i sekakvi kutii za vasata potreba

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 15.12.2014
CASIO EDIFICE CASOVNICI

NOVI CASIO EDIFICE CASOVNICI
ORIGINAL SO EDNA GODINA GARANCIJA

Цена:95 €

   

Објавен на: 01.12.2014
CASIO EDIFICE CASOVNICI ORIGINAL

NOVI CASIO EDIFICE CASOVNICI ORIGINAL SO EDNA GOD. GARANCIJA

Цена:75 €

   

Објавен на: 01.12.2014
CASIO ZENSKI CASOVNICI

ORIGINAL CASIO ZENSKI CASOVNICI
SO EDNA GOD. GARANCIJA

Цена:30 €

   

Објавен на: 01.12.2014
G-SHOCK CASIO ORIGINALI

novi CASIO G-SHOCK casovnici
original so garancija

Цена:95 €

   

Објавен на: 01.12.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка