Otkupuvam zlato po najaka cena

ЦЕНА: 1 €

Otkupuvam zlato po najaka cena


Dar-GOLD
Otkupuvame sekakov vid na zlato moneti zlatni,alki prsteni i ostetno zlato po najaka cena dosega,doagame na lice mesto isplata vednas!!!!
Profesionalno!!!
Doverlivo!!!!!
Vo sekoe vreme na lice mesto!!!
14k 1250 denari
18k 1500 denari
24k 2100 denari

072261590Име:
Град:
Skopje
Телефон:
072261590
Објавен на:
24.06.2018

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Dario G
Град:
Skopje
Телефон:
072261590
Објавен на:
24.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка