Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Izrabotka na inox (prohrom)ogradi

Izrabotuvame ogradi,delovi za kujni i dnevni vnatresni i nadvoresni skali,balkoni vo site dimenzii..izrabotkata e 100%profesionalna i za nasiot kvalitet davame garancija

Цена:60 €

Скопје
 

Објавен на: 09.01.2021
Arhitekt

Potreben e arhitekt so iskustvo za rabota na hotel vo izgradba.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 29.10.2019
ALUMINSKI I KOVANI OGRADI ,VRTENI SKALI, TENDA, KAPII, ZASTITNI RESETKI, SKALI, GARAAZI, MASI, "SASKO-GIS"DOOEL.

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN VRTENI SKALI CARDACI GARAZI SIBER VRATI NA...

Цена:40 €

Скопје
 

Објавен на: 19.08.2019
Prodazbo i montaza

Prodazbo i montaza na site vidovi bekaton plocki za info br 070434170

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.06.2019
ПРОЕКТИРАЊЕ И НАДЗОР НАД ИЗВЕДБА

КВ ИНЖЕНЕРИНГ со долгогодишно искуство во градежништво нуди:
- ПРОЕКТИРАЊЕ И ИЗРАБОТКА НА ПРОЕКТНА ДОКУМЕНТАЦИЈА за помали и поголеми објекти
- ЕЛАБОРАТИ за настрешници, летни тераси и др.
- НАД...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.09.2020
Електро или машински техничар за одржување на машини

ДГТ Идадија Инженеринг Скопје Дооел Скопје е градежна фирма формирана во 1991 година, со континуиран развој и со два армирачки погони, заради зголемен капацитет со работа има потреба од вработување...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.05.2020
070 330 990 prodavam 1400 keramidi po 1den

Prodavam keramidi po 1 denar. 400 parcinja mediteran koristeni 4 godini.Kolku da mi se oslobodi dvorot. Dolno Sonje.
070 330 990

Цена:1.400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2020
STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI SASKO-GIS

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI KAPII VRATI SPALNI TROSEDI DVOSEDI FOTE...

Цена:35 €

Скопје
 

Објавен на: 07.01.2020
Prodavam drvo orev

Prodavam drvo orev star 35 -40 godini. Debelina na steblo 80 cm i dolzina na steblo 2,5 metra.
Visoko okolu 7 metri. Imam dozvola za secenje na drvoto od grad Skopje.

тел 078 227 634

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.10.2019
KOVANI I ALUMINSKI OGRADI ,VRTENI SKALI, TENDA, KAPII, ZASTITNI RESETKI, SKALI, GARAAZI, MASI, "SASKO-GIS"DOOEL.

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA HALA MAGACINI CELICNI KONSTRUKCII PANEL RESETKI LIM RABOTA SASKO-GIS

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OG...

Цена:30 €

Скопје
 

Објавен на: 23.09.2019
Roletni i komarnici

Izrabotka montaza i servis na: PVC nadvoresni roletni,AL.roletni,venecijaner,variolajt zavesi,zebra zavesi, rolo zavesi.Komarnici fiksni,rolo,plise,siber. AL nadvoresni okapnici,parapetni PVC daski...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.09.2019
KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KAPII SKALI TENDI SASKO-GIS

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI
KAPII VRATI SPALNI TROSEDI DVOSEDI FOTELJI MASI STOLCINJA
KLUPI KANDELABRI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN TENDA ZA NAD GROB ILI
SPOMENIK CRKVA ...

Цена:40 €

Скопје
 

Објавен на: 12.07.2019
Sobni vrati-Vnatresni vrati

Производство на внатрешни(собни) врати по мерка
Што значи нема кршење, нема штемување, целиот производ е наше производство и сме независни од сите димензии.Земаме мерки на вашиот простор и ги изра...

Цена:135 €

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2019
БУЊА ОД ПРИРОДЕН КАМЕН МЕРМЕР И ТРАВЕРТИН

Квалитетно и најевтино на пазарот,буња од природен камен травертин и бел мермер.Вашите желби се наш приоритет.Цената се движи од 1000 до 1400 ден за 1м2 во зависност од типот на каменот.
Изработка...

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.03.2019
NAJ EFTINI PARKING RAMPI RAMPA BLOKATORI

Izrabotka i montaza na rampi naj eftini 070 552 109

Цена:98.752 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.02.2019
MOLERAJ

Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni sv...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.01.2019
Шелни за брза инсталација

Продавам шелни за брза инсталација на кабел 3х1,5мм2 и 3х2,5мм2 од сопствено производство. Едноставни се не ви се потребни дополнителни типли и штрафови. Самата шелна е и типла и штраф. Може да нос...

Цена:350 ден.

   

Објавен на: 19.12.2018
Molerofarbarski uslugi

Gi pravime site molerofarbarski uslugi , krpenje i zatvaranje prozori.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.10.2018
Талпи и Греди

Продавам 5 добро зачувани талпи (дебелина 5 cm, ширина 26 cm, должина 397 cm), 1 амортизирана талпа (дебелина 4 cm, ширина 28 cm, должина 377 cm) и 2 добро зачувани греди (дебелина 9.5 cm, ширина 8...

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 02.07.2018
Moleraj

Krecenje vo belo ili boja so obicen polikolor i kompijuterski boi.Gletuvanje na gips karton ili malter postavuvanje na kjos lajsni rabiciranje so rabic mreza koregiranje na puknatini vlaga i dr.Kva...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.06.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка