Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SERVIS I MONTAZA NA ROLETNI - *12 EVRA*

Montaza i servis na plasticni i aluminiumski roletni, venecijaner roletni,variolajst, komarnici...
Cena dostapna za sekogo...

Plasticni roletni:

Цена:13 €

   

Објавен на: 20.02.2018
Италијански плочки

Фирма за градежни материјали Едона-ББ експорт-импорт врши продажба на италијански плочки со висок квалитет и достапни цени. Сите плочки се со соодветен сертификат и атест.

31х62 - 460,00МКД м2
...

Цена:460 ден.

   

Објавен на: 20.02.2018
Градежни работници за работа во Словенија

Градежната фирма од Словенија 'ZIDARSTVO IN FASADERSTVO' има потреба од работници: ѕидари, теслари, молери, фасадери и електричари.
Фирмата ќе се погрижи за обезбедување на работна виз...

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.02.2018
Montaza na Vnatresni Vrati

Vrsime profesionalna montaza na vnatresni vrati kako i demontaza na stari vrati i nivno zgrizuvanje

Cenaata na montazata zavisi od tipot na vratata i istata se dvizi od 15 do 25 evra od gradeze...

Цена:15 €

   

Објавен на: 04.02.2018
Baram gradezna firma ili grupa za izvedba na kuka

Baram gradezna grupa ili firma za izvedba na 2 kat so krov na postoeca ploca 12m na 11m osnova.Ponudete ceni za karabin, kluc na raka, so moj ili vas matrijal.Se raboti za kuka vo Probistip.

Цена:11 €

   

Објавен на: 26.01.2018
izrabotka na fasadi gips moleraj gletuvanje

Krecenje I gletuvanjeIzrabotka na fasadiGips karton spusteni plafoni pregradni dzidovi opsifki na prozoriAbrip lepakLepenje tapetiLepenje bunjaPo ekstra ceni Kvalitetot na prvo mesto

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 23.01.2018
Izrabotka od cigla, kamen i drvo

Izrabotka na furni, skari, ogradi, stazi, fontani, letnikovci i se od cigla, kamen i drvo

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 20.01.2018
PVC PROZORI I VRATI -ALUPLAST GERMANSKI PO FABRICKI CENI SO 20 GOD. GARANCIJA

СПЕЦИЈАЛНА АКЦИЈА

36 РАТИ БЕЗ КАМАТА ЗА СИТЕ НАШИ ПРОИЗВОДИ:
- ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ ОД ГЕРМАНСКИ ПРОФИЛ АЛУПЛАСТ

Цена:1 €

   

Објавен на: 14.01.2018
vidoka i niska strija

Instalacija na elektrika montaza i prodazba na video nadzor alarmi domofoni videofoni kontrola na pristap.

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.01.2018
BRIKET 10 KG 100 DEN

BRIKETOT E EKSTRA

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 03.01.2018
ПРИРОДЕН КАМЕН И МЕРМЕРНА БУЊА

Изработуваме многу видови на мермерна буња и природен декоративен камен. Димензиите може да се направат и по ваша желба.Имаме многу видови и бои (жолта ,црвена ,темносива ,светлосива,бела и др).Цен...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 09.12.2017
parketarski uslugi

montaza struganje poliranje i lakiranje na parket patos i dr. montaza na laminat i tarket.povelete i ke se dogovorime

Цена:1 €

   

Објавен на: 08.12.2017
Продавам Салонит табли

Салонит табли по поволна цена

Цена:50 ден.

   

Објавен на: 13.11.2017
најдобрите пелети во македонија

Најквалитетните пелети на нашиот пазар КОЛАРЕВИЧ
од 230ден./вреќа од 15кг тон 16 000ден

Цена:230 ден.

   

Објавен на: 31.10.2017
spusteni tavani

Izrabotka na spusteni tavani, pregradni zidovi, komodi od gips karton,razni dekoracii (so vrven kvalitet)

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.09.2017
Prodavam dva pvc prozori i vrata

Se prodavaat dva pvc prozori i edna vrata. Odlicno socuvani. Koristeni samo godina dena. Se otvara samo edniot prozor i cel i na kipanje a srugiot e fiksen

Цена:200 €

   

Објавен на: 26.08.2017
3D PANEL OGRADI

www.merkatorang.com.mk
MERKATOR ANG - Gostivar
mobil: 078 378 093

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.08.2017
salonit tabli

Prodavam polovni salonit tabli koi se dobro socuvanidimenzii 110 x 125, 150 komada

Цена:90 ден.

   

Објавен на: 20.08.2017
Сите градежни работи!!!

Сите градежни работи брзо и ефикасно, без посредници!
Долгогодишно искуство на работа во стран­ство.
Домови, канцеларии, гаражи и т.н. од почеток до крај

Цена:1 €

   

Објавен на: 12.08.2017
Vodoinstalater vodovodzija

Vrshime sekakov vid na servisiranje, renoviranje, izgradba na instalacii za vodovod I odvod. Dokoloku sakate vasiot problem so vodata da bide reshen brzo I efikasno, javete se na dolu navedeniot te...

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.07.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка