Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Сите градежни работи!!!

Сите градежни работи брзо и ефикасно, без посредници!
Долгогодишно искуство на работа во стран­ство.
Домови, канцеларии, гаражи и т.н. од почеток до крај

Цена:1 €

   

Објавен на: 12.08.2017
Vodoinstalater vodovodzija

Vrshime sekakov vid na servisiranje, renoviranje, izgradba na instalacii za vodovod I odvod. Dokoloku sakate vasiot problem so vodata da bide reshen brzo I efikasno, javete se na dolu navedeniot te...

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.07.2017
Prodavam stari keramidi i cigli

Prodavam stari keramidi i cigli

Cena po dogovor so Vas prevoz

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 05.07.2017
MALTERISUVANJE

MALTERISUVAME MASINSKI ILI RACNO SO ISKUSNA EKIPA NA MAJSTORI SO POSTAVUVANJE NA LAJSNI I SO POSTAVUVANJE NA PORAMNITELNI FASI.CENA PO DOGOVOR.

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.07.2017
POSTAVUVAME KOSULICI SO PUMPA I HELIKOPTER

MESTIME KOSULICI SO PUMPA I MAZNIME SO HELIKOPTER. ISTO TAKA AKO TREBA I GI VADIME STARITE PODOVI SO ISFRLANJE NA SUT. 071 211 526

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.07.2017
STRUGANJE LAKIRANJE PARKET PATOS

Ako sakate da go obnovite vasiot parket ili patos so visok sjaj polumat ili mat nie rabotime profesionalno so poliuretanski ili vodeni lakovi nie vrsime struganje lakiranje fugiranje poliranje i sa...

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.07.2017
polovni drveni prozorci

drveni prozorci 120mm x 130 mm 3 kom i 120mm x 160mm 1 kom.

Цена:200 €

   

Објавен на: 28.06.2017
KVALITETNI PVC PROZORI I VRATI

IZRABOTKA NA KVALITETNI PVC PROZORI I VRATI PO POVOLNA CENA NA PAZAROT. IzRABOTKA SO NAJSOVREMENI MASINI, I KVALITETEN 6- KOMOREN PROFIL.

--STAKLO PO IZBOR (TERMOPAN, MAT, 4- SEZONSKO) PANELI P...

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.06.2017
Izrabotka na kamini

izrabotuvame sekakov vid kamini

Цена:500 €

   

Објавен на: 10.06.2017
Inoksni odzaci so i bez izolacija

Продаваме и монтираме нови изолирани и неизолирани иноксни оџаци од нер'ѓосувачки челик во различни димензии за котли и камини на пелети, дрва и слично.
Мазна површина која нер’ѓосува и...

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.06.2017
GIPS KARTON MOLERISUVANJE

Molerisuvanje Gletovanje Masinsko smirglanje Montaza na gips karton (knauf sistem) Skrieni svetla Kaskadi ramki Opsivki na vrati i prozori Sekakov vid na ukrasi od gips Izolacija ( stiropor ) Korek...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 31.05.2017
Гусан Радиатор

Гусан Радиатор. 17 ребра. Димензии: 67/16/100 см.

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 27.05.2017
GIPS KARTON. MOLERSKI USLUGI

Vrsime montaza na gips karton spusteni plafoni skrieni svetla kaskad opsivki na vrati prozori ramki ukrasi od gips oblogi na zidovi so gips karton lepenje stiropor termo i zvucna izolacija korekcij...

Цена:20 ден.

   

Објавен на: 26.05.2017
Stan Vo Gostivar

Prodavam stan vo Maleardi ulica Braća Gjinovski 296 prviot kat,stan ima 67 kvadratni metara so parno greenje komplet renoviran pre tri godini.Stanot se sastoi : 2 sobi,sala za sedenje,kuhinja ugrad...

Цена:43.000 ден.

   

Објавен на: 20.05.2017
PVC - PROZORI I VRATI - IZRABOTKA, DEMONTAZA, MONTAZA

изработка на ПВЦ – прозори и врати; затворање на сите видови балкони, стакларници и излози; инжинеринг и совети околу можни решенија за затворање на даден простор; изработка на комарници - фи...

Цена:100 €

   

Објавен на: 15.05.2017
ПВЦ -ПРОЗОРИ И ВРАТИ ИЗРАБОТКА, ДЕМОНТАЖА, МОНТАЖА

изработка на ПВЦ – прозори и врати; затворање на сите видови балкони, стакларници и излози; инжинеринг и совети околу можни решенија за затворање на даден простор; изработка на комарници - фи...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.05.2017
dekorativen ukrasen kamen

075244022 Se prodava dekorativen ukrasen kamen za ureduvanje na dvorovi, vlezovi, zardinjeri, fontani....
Vo dzakcinja 20kg i na ton. Cena 300 den na dzakce i 14000 den na ton.

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 03.05.2017
Se od kovano i obicno zelezo

Bravari so dolgogodisno iskustvo izrabotuvaat se od kovano i obicno zelezo: ogradi,kapii,skali,gelenderi,nastresnici, tendi,garazi,letnikovci,vrati,prozori,zastitni resetki, boksovi,mebel i dr.

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.04.2017
Ламинат

Местење ламинат на било каков вид на модел тука сме 24/7 било кога ви стоиме на располагање со ваш и наш материјал.

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.04.2017
Termo fasadi stiropor fasadi

TERMO FASADI STIROPOR FASADI
Izvedba termo izolaciona fasada so 5/8/10 cm Stiropor idealno resenie za zimski i letni denovi

Цена:5 €

   

Објавен на: 15.04.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка