Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Молерај Скопје

Вршиме секаков вид на МОЛЕРСКИ УСЛУГИ

-Фарбање во сите бои
-Фарбање на дрвени врати , прозори ,радијатори и др..

Цена:1 €

   

Објавен на: 15.06.2018
PVC PROZORI I VRATI NOVOGODISEN POPUST

Izrabotka na PVC stolarija po standardna dimenzija.
Najniski ceni na pazarot. Proizvedeno vo Makedonija.
Nasiot strucen tim zema merki, dostavuva i montira niz cela drzava.

Цена:2.700 ден.

   

Објавен на: 11.06.2018
NAJEVTINI PVC PROZORI I VRATI

Izrabotka na PVC stolarija po standardna dimenzija.
Najniski ceni na pazarot. Proizvedeno vo Makedonija.
Nasiot strucen tim zema merki, dostavuva i montira niz cela drzava.

Цена:2.700 ден.

   

Објавен на: 11.06.2018
Moleraj

Krecenje vo belo ili boja so obicen polikolor i kompijuterski boi.Gletuvanje na gips karton ili malter postavuvanje na kjos lajsni rabiciranje so rabic mreza koregiranje na puknatini vlaga i dr.Kva...

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.06.2018
Proizvodnja i ugradnja behaton ploca vibro-presovanih i livenih

Proizvodnja i ugradnja behaton ploca vibro-presovanih i livenih.
U ponudi preko 40 modela behaton ploca vibro-presovanih i livenih po Svajcarskoj tehnologiji.
Raznih debljina od 2.5 cm-10 cm i bo...

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.05.2018
Roletar Rolo In Roletni

Prodazba ,montaza i servis po najniski ceni na :
PVC roletni
Aluminiumski roletni
Venecijaner

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.05.2018
fasaderi moleri gipsari

(FASADERI,MOLERI,GIPSARI,)
!!! Profesionalna,seriozna ekipa so dolgogodisno rabotno iskustvo na domasniot i stranski pazar nudi izrabotka o...

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.05.2018
Roletar

Izrabotka I montaza na nadvoresni roletni,SITE VIDOVI NA KOMARNICI,venecijaner,i DRVEN venecijaner,ZEBRA I ROLO ZAVESI,variolajt.

Цена:12 €

   

Објавен на: 15.05.2018
Μην ανησυχείτε για τη χρηματοδότησή σας


Σας βοηθάμε να βρείτε το καλύτερο δάν&ep...

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.05.2018
IZVEDBA

VRSIME IZVEDBA NA KUKI OD TEMEL DO KROV TEL ZA KONTAKT 076443375 I 077704546

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.05.2018
Продавам метални врати

Продавам метални врати трокрилни со димензи 2,70 x 2,70

Цена:150 €

   

Објавен на: 01.05.2018
STARI PECENI TULI

za poveke inf na 070781840

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.04.2018
Segmentni Garazni vrati Doorhan Cheshka

Како застапник на една од нај големите и модерни фабрики во европа Doorhan (Чешка), Ви нудиме високо квалитетни сегментни гаражни врата изработени по европските стандарти "CE" и EN 13241-...

Цена:1 €

   

Објавен на: 16.04.2018
OPSHIVKI NA PROZORI I VRATI POSLE NIVNATA PROMENA

Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni sv...

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.04.2018
GIPS KARTON I MOLERAJ


Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.04.2018
PVC PROZORI I VRATI

Izrabotuvame vrati i prozori od visoko kvalitetni profili od Pvc po mnogu povolni ceni.Nudime profil SPECTRUM evropsko proizvodstvo so 3 gumii 6 komori(8.6cm sirina na profil), i istotaka profil SP...

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.03.2018
OPSHIVKI NA PROZORI I MOLERAJ

Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni sv...

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.03.2018
Prodavam trafiki

Se prodavaat kiosci (trafiki) dobro zacuvani poveke info na tel.075/247-014

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.03.2018
Prodaja montaznih kontejnera

Montazni kontejner 0652906292

NOVO
Montazni kontejner kancelarija površine 14,4 m2 dimenzije 6,00x2,40. Kontejner ima aluminiumsku stolariju jedna vrata dimenzije 90x200 i prozor dimenz...

Цена:3.000 €

   

Објавен на: 07.03.2018
peleti A1 i A2

Почитувани потрошувачи,
Задоволство ни е да Ви го понудиме бредндот PELLET 4U премиум дрвени пелети од иглолисно дрво без кора сертифицирани со ВАЛИДЕН Европски сертификат EN PLUS A1 класа и број ...

Цена:210 ден.

   

Објавен на: 28.02.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка