Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
GIPS KARTON

IZVEDUVAME SEKAKVI RABOTI OD GIPSKARTON. SPUSTENI PLAFONI , PREGRADNI ZIDOVI , SVOOVI , OPSIVKI NA PROZORI I VRATI , POSTAVUVANjE NA IZOLACIJA SO TERVOL SO NAJKVALITETNI MATERIJALI I PO POVOLNI CEN...

Цена:15 €

   

Објавен на: 07.03.2020
GIPS KNAUF MOLERAJ FASADI

Firma so iskusni i profeeionalni majstori vi gi nudime slednive usugi
Gipsarki raboti spusteni plafoni pregradni zidovi sankovi skrieni svetla opsifki na prozori vrati se od gips karton
Molerski ...

Цена:13 €

   

Објавен на: 01.03.2020
IZRABOTKA NA MASINKA CEMENTNA KOSULICA & BETONIRANJE I IZRABOTKA NA FERBETON

Masinski izrabotka na cementna kosulica na mali i golemi povrsini & Betoniranje na industriski i drugi podovi i nivna Glancura kako CRN SJAJ i FEROBETON 071 353 587 Goran

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.03.2020
070 330 990 prodavam 1400 keramidi po 1den

Prodavam keramidi po 1 denar. 400 parcinja mediteran koristeni 4 godini.Kolku da mi se oslobodi dvorot. Dolno Sonje.
070 330 990

Цена:1.400 ден.

   

Објавен на: 21.02.2020
STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI SASKO-GIS

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI KAPII VRATI SPALNI TROSEDI DVOSEDI FOTE...

Цена:35 €

   

Објавен на: 07.01.2020
izgradba na karabini i krovovi

izgradba na karabini do kluc na raka i krovovi senaciji na stanovi ogradi i se sto e povrzano so gradeznistvoto br:071 777 265
DEJAN

Цена:75 €

   

Објавен на: 15.12.2019
Вработување во Германија,Словачка и Чешка

Германија-Франкфурт Потребни струки – -Зидари -Тесари -Армирачи -Фасадери -Глетувачи -Водоводџии -Плочкари -Кранисти (2) -Општи работници за градежен сектор Општи работници почетна 8евра. Кра...

Цена:1 €

   

Објавен на: 20.11.2019

Цена:6 ден.

   

Објавен на: 25.10.2019
MOLERAJ

Вршиме повеќе видови услуги
-Молерај
-Глетување
-Гипс Картон

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 15.10.2019
Prodavam drvo orev

Prodavam drvo orev star 35 -40 godini. Debelina na steblo 80 cm i dolzina na steblo 2,5 metra.
Visoko okolu 7 metri. Imam dozvola za secenje na drvoto od grad Skopje.

тел 078 227 634

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.10.2019
KOVANI I ALUMINSKI OGRADI ,VRTENI SKALI, TENDA, KAPII, ZASTITNI RESETKI, SKALI, GARAAZI, MASI, "SASKO-GIS"DOOEL.

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA HALA MAGACINI CELICNI KONSTRUKCII PANEL RESETKI LIM RABOTA SASKO-GIS

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OG...

Цена:30 €

   

Објавен на: 23.09.2019
Roletni i komarnici

Izrabotka montaza i servis na: PVC nadvoresni roletni,AL.roletni,venecijaner,variolajt zavesi,zebra zavesi, rolo zavesi.Komarnici fiksni,rolo,plise,siber. AL nadvoresni okapnici,parapetni PVC daski...

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.09.2019
MOLERAJ

Вршиме повеќе видови на услуги:
-Молерај
-Гипс Картон
-Глетување

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.09.2019
HITNO - Kranisti - Nemačka - Eu papiri


HITNO potrebni dvojica kranista u Nemačkoj, Manhajm sa EU pasošima ili radnim dozvolama. Sve ostale informacije na sledeći broj +4915734172542

Цена:1 €

   

Објавен на: 08.08.2019
Izrada fero-betona-gletovanje


Gletovanje industrijskih objekata,hala,fabrika,hladnjaca po Svajcarskoj tehnologiji-sistemu,veoma brzo i profesionalno.Visegodisnje iskustvo u izradi fero-betona i gletovanja.
Najnize cene u Srb...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.08.2019
МЕРМЕРНИ ПЛОЧКИ

Продавам бели мермерни плочки 30 х 30 х 1 цм - околу 12 м2 во Прилеп 076 600 450. Цена 500 денари /м2

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 20.07.2019
KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KAPII SKALI TENDI SASKO-GIS

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI
KAPII VRATI SPALNI TROSEDI DVOSEDI FOTELJI MASI STOLCINJA
KLUPI KANDELABRI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN TENDA ZA NAD GROB ILI
SPOMENIK CRKVA ...

Цена:40 €

   

Објавен на: 12.07.2019
Konduri rabotnicki

Novi nekoristeni br 45 so zelezo napted

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 27.06.2019
Sobni vrati-Vnatresni vrati

Производство на внатрешни(собни) врати по мерка
Што значи нема кршење, нема штемување, целиот производ е наше производство и сме независни од сите димензии.Земаме мерки на вашиот простор и ги изра...

Цена:135 €

   

Објавен на: 27.06.2019
Нудиме целосни услуги за реновирање, реконструкција и уредување на простор

Нудиме целосни услуги за реновирање, реконструкција и уредување на простор, по принцип клуч на рака (електрика, водовод, плочки, санитарии, прозорци, врати, ролетни, кречење, гипсарија, лакирање, м...

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.06.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка