Електро или машински техничар за одржување на машини

ЦЕНА: По договор

Електро или машински техничар за одржување на машини


ДГТ Идадија Инженеринг Скопје Дооел Скопје е градежна фирма формирана во 1991 година, со континуиран развој и со два армирачки погони, заради зголемен капацитет со работа има потреба од вработување на електро-машински техничар за одржување на машините во погоните.Град:
Скопје
Телефон:
02 2653-077
Објавен на:
07.05.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
ДГТ ИДАДИЈА ИНЖЕНЕРИНГ ДООЕЛ
Град:
Скопје
Телефон:
02 2653-077
Објавен на:
07.05.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка