Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продава плазма телевизор

Се продава плазма телевизор марка QUART 50 инчи
контакт телефон 070 547 709

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 06.03.2020
Prodavam Sony Bravia 49 inch

Telezivorot e koristen 6 meseci kupen pred 1 godina od Setek sony bravia 49 inch IPS panel smart tv so netflix,youtube i drugi apps od sony. FULL HD rezolucija.

Цена:20.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.12.2019
Продавам телевизор и таблет

Продавам нов LED телевизор со димензии од ''19''.Имаат влез (HDMI/SCART/USB) и адаптер за 12v.Може да се користат во камион или кола (некористен).
Цена: 4.800 МКД.
Продавам Le...

Цена:4.800 ден.

   

Објавен на: 10.12.2018
Телевизор Тесла лед 43

Телевизор Тесла лед 43 малку користен

Цена:10.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.05.2018
TV Samsung Flat Screen 21" i komoda za TV

Prodavam Samsung televior Flat Screen 21", ispraven, mnogu malku koristen i komoda za televizor so dimenzii 150/50cm i visina 60cm so dve vrati, stranicni pregradi i metalni racki i nogarki.
...

Цена:9.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2018
LG televizor

Prodavam LG televizor 32inci

Цена:6.000 €

Струга
 

Објавен на: 14.02.2018
сателитска антена и дрим бокс рисивер

Продавам сателитска антена со мотор и ресивер дрим бокс

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 19.01.2018
PRODAVAM SHARP TELEVISOR

PRODAVAM TELEVISOR SHARP LCD COLOUR TV MODEL LC-52X20E so postolje, daljinsko, skard kabel, vlezni kanali skard dva vleza, audio vlez i izlez, digitalen audio izlez, vlez hdmi , AUDIO (R/L) , ...

Цена:32.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.09.2017
Продавам 32" Full HD Philips Телевизор

Продавам 32" Full HD LED Philips Телевизор. Koристен година дена.

Цена:9.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.07.2017
Drzaci za televizor na zid

Se prodavaat drzaci za televizori "Sonorous"superfix 330 od 32" do 50"so tilt

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.01.2017
Servis za LCD televizori,Servis za LED televizori, Servis za plazma televizori

sibioe elektronik e specijaliziran seris za popravka na site marki LCD televizori,Led televizori,Plazma televizori i dr,elektronski uredi.
www.servislcd.mk

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.12.2016
Продавам телевизор samsung plano

Се продава телевизор samsung planо,екран 65см во одлична состојба без сервисирање.контакт тел: 075237340

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.09.2016
Se prodava Samsung HD TV

Se prodava nov Samsung HD LED TV 24 inchen pod garancija so garanten list.

Цена:160 €

Скопје
 

Објавен на: 25.09.2016
КУПУВАМ LCD или PLAZMA ТЕЛЕВИЗОР

Купувам исправен LCD или PLAZMA HD телевизор со HDMI влезови, со големина околу 40 инчи. 070-328 028

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
Prodavam 2 satelitski risiveri tip DM 500-S

Celosno ispravni,dalecinsko,ispravuvac.

Цена:60 €

Скопје
 

Објавен на: 23.05.2015

Цена:1.500 ден.

Крива Паланка
 

Објавен на: 22.05.2015
TV Samsung PLANO CW 21A83N

Продавам TV Samsung PLANO CW 21A83N, со рамен екран, дијагонала 53 cm, SCART приклучок и A/V конектори. Во исправна состојба и со одлична слика.
Телефон за контакт: 070 243 154

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2015
kamera za kola,crna kutija

novi
https://www.facebook.com/biser.ivanov.526

Цена:1.000 ден.

Струмица
 

Објавен на: 01.04.2015
Телевизор QUART Q210N

Продавам телевизор, марка QUART Q210N, во одлична состојба, без дефекти до сега, стар 5 години, екран 52 cm, со скард влез...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.03.2015
Televizorce so RADIO

Televizorceto e vo odlicna sostojba raboti

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка