Се продава плазма телевизор

ЦЕНА: 300 €

Се продава плазма телевизор


Се продава плазма телевизор марка QUART 50 инчи
контакт телефон 070 547 709Град:
Скопје
Телефон:
070/547-709
Објавен на:
06.03.2020

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Габриел Стојмиров
Град:
Скопје
Телефон:
070/547-709
Објавен на:
17.01.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка