Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
медицинска опрема

СЕ ПРОДАВА МЕДИЦИНСКА ОПРЕМА; 2 КОМПЈУТЕРИ, 3 ШТАМПАЧИ, 3 ИНХАЛАТОРИ, АМБУ АПАРАТИ, 2 БОЦИ ЗА КИСЛОРОД ОД 10 ЛИТРИ, 3 ИНХАЛАТОРИ, БИРО СО СТОЛИЦА, МЕДИЦИНСКО МАСИЧЕ СО КОЛЦА, 10 СТОЛИЦИ, МЕДИЦИНСКО...

Цена:1 €

Прилеп
 

Објавен на: 23.10.2019
Masini za pisuvanje

Се продаваат 3 машини за пишување(2 кирилица и 1 латиница) заедно со листови и дупчалка.

070679913 - Весна
078327789 - Бруно

Цена:8.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.07.2019
na prodazba

se prodava koferenciska garnitura

Цена:180 €

   

Објавен на: 25.12.2017
se prodava

Se prodava kancelariska garnitura

Цена:10.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.12.2017
se prodava kopir

se prodava kopir canon ir 3170

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.12.2016
Fotokopir Ricoh Aficio MP 6001

Se prodava aparat za fotokopir RICOH MP 6001
Fotokopirot e servisiran i so sve novi delovi

Цена:1.400 €

Тетово
 

Објавен на: 22.12.2016
Prodavam BIRO i kancelariska fotelja

Se prodava kvalitetno agolno biro za kancelariska rabota na koe moze da se postavat i dva kompjuteri,pecatar i se sto e potrebno za kancelariska rabota.So rabotna povrsina od 180 cm moze da odogovr...

Цена:9.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.12.2016
фискална каса

Продавам фискална каса малце користена и добро сочувана
марка SYNERGI SY250 поволно со комплетна документација

Цена:9.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.10.2016
Prodavam kancelariski stol

Prodavam kancelariski stol, siva boja, vo shtof, so naslonaci za race. Se podiga vo visina. Mnogu povolno

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.05.2016
SEFOVI, KASI

Golem izbor na sefovi, kasi za kancelariska i domasna upotreba
www.birosafe.com
02/3075786
Cenite se so vklucen DDV 18%

Цена:128 €

   

Објавен на: 19.04.2016
BLINDOR ZASTITNI RESETKI

ZASTITNI RESETKI ZA VRATI I PROZORI OD KOVANO ZELEZO.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
Fotokopir za prodavanje

Kompletno servisiran, cenata ne e fiksna

Цена:8.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.06.2015
Огноотпорен сеф ...противпожарен сеф

Огноотпорни (противпожарни)сефови, каси, ормани
Повеќе на na www.birosafe.com

Цените се плус ДДВ 18%

Цена:265 €

Скопје
 

Објавен на: 08.06.2015
Sefovi...Kasi..Depozitni blagajni..Trezori

Сефови и каси www.birosafe.com

Разновиден асортиман на сигурносни и противпожарни сефови, домашни и канцелариски сефови, депозитни каси, дата сефови и сефови за оружје.
Биросеф е единствен пр...

Цена:194 €

Скопје
 

Објавен на: 08.06.2015
КАРТИЧКИ RFID СО ВАШ ДИЗАЈН

Компанијата ДТУ Визард Системи ДООЕЛ може да Ви понуди принтање на Картички за контрола на пристап и евиденција на работно време. Изберете го сами дизјанот на Вашата RFID картичка.

За повеќе инф...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.06.2015
spy,spion,prisluskuvanje,skrieni kameri,bubica,bubici,softver

Oва е професионален прислушкувач уред (bubica so apple tehnologija) за било кој простор.Прислушкувачот може да се скрие во торба,гардероба,стан,куќа,под работна маса и др,може да се користи за озво...

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.03.2015
prodavam itno

prodavam kompjutersko biro(boja buka) i stolce od office crn stof

Цена:4.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 22.03.2015
ROLETNI, KOMARNICI, VENECIJANER, VARIOLAJT, ZEBRA, ROLO, PROZORI

ПРОИЗВОДСТВО,МОНТАЖА И СЕРВИС НА ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПВЦ И АЛ. РОЛЕТНИ ВЕНЕЦИЈАНЕР РОЛЕТНИ ,ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ , РОЛО ЗАВЕСИ , ЗЕБРА ЗАВЕСИ ,КОМАРНИЦИ ОД СИТЕ ТИПОВИ , ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР 25ММ И 50ММ, АР...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
PROIZVODSTVO I MONTAZA VENECIJANER/VARIOLAJT

Proizvodstvo, prodazba i montaza na visoko kvalitetni venecijaner roletni,kako i proizvodstvo na variolajt zavesi.
Venecijaner roletni so sirina 16mm i 25mm, perforirani, veneciajner kopija na d...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
VENECIJANER ROLETNI PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVISIRANJE

Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои. Вен...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка