Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
KANCELARISKA OPREMA

POVOLNO
STOLICI, BIROA ,NATKAZNI,FIOKARI,FOTELJI

CENA PO DOGOVOR NA LICE MESTO

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.07.2013
Masa za sostanoci, stolici, biroa....

Се продава висококвалитетен канцелариски мебел:
- Маса за состаноци (за 15 лица)- цена 500 евра
- 20 Столици - цена 15 евра (за една)
- 3 бироа со димензии 260/70- цена по договор

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.06.2013
Prodavam neonki za kancelarii

Prodavam neonki za kancelarija,2golemi(4x36W) i 3 mali(4x18W),so sijalici +

Цена:130 €

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2013
Fotokopir Ricoh Aficio 350

Fotokopir Ricoh Aficio 350

Vo odlicna sostojba, kompletno servisiran so garancija

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.04.2013
Fotokopir, Printer Ricoh aficio 200

Fotokopi, Printer Ricoh aficio 200

Vo odlicna sostojba, kompletno servisiran so garancija

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.04.2013
SHARP AR-M150 Laserski multifunkcionalen Printer, Skener, Fotokopir

SHARP AR-M150 laserski multifunkcionalen Printer, Skener, Fotokopir

Skoro nov , so garancija

Цена:10.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.04.2013
Fotokopiri prodazba i servis

Prodazba i servis na fotokopiri , printeri i faksovi

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.04.2013
rastenija

prodavam drvo na zivotot vo golema saksija

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.03.2013
baza emailova, baza mailova, email baza, mail kontakti, imejl liste, mejl baze, mejl liste

Potrebna Vam je mail baza (e-mail kontakti) ? Domaca? Strana? Veliki broj kontakata iz celog sveta. Poslovni, obicni. Mozete ih koristiti za razne promocije, obavestenja ( newsletter ) Povecajte po...

Цена:По договор

Неготино
 

Објавен на: 11.03.2013
fiskalna kasa

povolno prodavam fiskalna kasa

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 08.03.2013
Продавам биро

Продавам биро добро сочувано, малку користено, расклопено 077/954-511

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.02.2013
Prodavam biro

Prodavam biro, dobro socuvano, malku koristeno, rasklopeno 077/954-511

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 31.01.2013
Продавам диктофон

Продавам диктофон
Продавам диктофон „Олимпус“, работи на малечки касети, исправен, малку користен, погоден за снимање и преслушување - за приватна употреба но и професионалци.
3.000...

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.01.2013
Сеф, канцелариска опрема, sef, kancelariska oprema

Сеф со високо ниво на огноотпорност, дим. 520*410*445мм Повеќе инфо. тел. 3224 009 или 072 214 422, 070 326 708
Цената е без ДДВ

Цена:20.361 ден.

   

Објавен на: 25.12.2012
Kufer, dokumenti, ognootporno, Огноотпорни куфери за чување на документи и останати вредни нешта !!

Огноотпорните куфери се изработени од висококвалитетен огноотпорен материјал кој издржува до 30 мин. Истиот е и водоотпорен што значително дава заштита на документите и скапоцени нешта, било тоа да...

Цена:2.111 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.12.2012
Сеф со единствена цена на нашиот пазар!!!

Сеф протектор 25К дим.250*350*250мм, брава со клуч
боја: црна

цената е со ДДВ

Цена:4.004 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.12.2012
Sef, ognootporen; Сеф, огноотпорен

Сеф кој Ви нуди високо ниво на безбедност од пожар.
Карактеристики:
- 60 минутна огноотпорност
- двојни ѕидови

Цена:13.266 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.12.2012
Metalni stalazi

Prodavam metalni stalazi zglob sistem, metal staklo za dukani

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.10.2012
Укоричување дипломски

Укоричување дипломски со тврд повез со печатење на корица со сито штампа, укоричуваме дипломски, магистерски, докторати, печатење книги , брзо квалитетно и евтино!

e-mail. info@draive.net
www.d...

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.09.2012
prodazba na kancelariska oprema kancelariska fotelja kozna nova

prodavam kancelariska fotelja nova kupena vo GTC
nekolku meseci stara

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка